Konkurs - 3 pytania i moc nagród do wygrania!

Konkurs – 3 pytania i moc nagród do wygrania!

Opublikowano 5.01.2016 9:05 - 2


Bardzo miło mi ogłosić, że jako DailyWeb wspieramy, bardzo ciekawy konkurs, który powinien bardzo Was zainteresować. Sprawa jest dość prosta, gdyż należy udzielić odpowiedzi na trzy, naprawdę proste pytania i tyle. Do wygrania naprawdę wartościowe nagrody, szczególnie wartościowe dla wszystkich z Was, którzy chcieliby np. rozpocząć własną działalność z bardzo dobrym pakietem startowym, ale też dla tych, którzy po prostu chcą  przepuścić ponad 1000zł na promocje swojej marki za pomocą AdWords czy kampanii reklamowej na Fejsbuku.

Gorąco zapraszam Was do wzięcia udziału, tym bardziej, że wszyscy którzy wezmą udział otrzymują 30% zniżki na dowolny pakiet w serwisie pakiet.eu.

Co, gdzie, jak?

Konkurs “Zostań .EUro przedsiębiorcą” trwa od 5 stycznia do 15 stycznia 2016 roku. Do wygrania jest zestaw nagród o łącznej wartości ponad 3400 zł. Zyskasz wszelkie niezbędne rozwiązania IT dla swojego biznesu, które pozwolą Ci budować przewagę konkurencyjną (m.in. domena .eu, projekt strony WWW, serwer, tłumaczenia tekstów na język angielski, certyfikat SSL). Otrzymasz także możliwość promocji swoich usługi dzięki pakietowi reklam AdWords oraz na Facebooku (o wartości 1300 zł). Wystarczy, że odpowiesz na 3 pytania na stronie pakiet.eu/konkurs.html:

  • Ile minimalnie liter może pojawić się w adresie strony z końcówką .eu?
  • Dlaczego domena .eu jest niezbędna dla Twojego biznesu?
  • Dlaczego powinniśmy promować właśnie Twój biznes?

U Nas wszyscy wygrywają! Każdy kto odpowie na 3 pytania zyska 30% zniżki na dowolny pakiet .EU na stronie pakiet.eu.

Wieści z Rozładowani.pl