AI i ML to dwa niepozorne dwuliterowe skróty, które od lat rozpalają wyobraźnię zarówno miłośników technologii, inwestorów, jak i konsumentów. Sztuczna inteligencja, bo o niej mowa, w latach 80. i 90. ubiegłego wieku była osią większości filmów science fiction. W tym samym czasie środowiska akademickie poświęcały niezliczone ilości godzin kodowi, który się uczy i adaptuje swoje zachowanie do zmieniających się warunków. Czasy się zmieniły, bo dziś w kieszeni niemal każdego z nas znajduje się telefon z AI, aparaty fotograficzne, które „inteligentnie” retuszują zdjęcia, sztuczną inteligencję, która maluje obrazy, tworzy muzykę, czy rozpoznaje twarze.

Warszawska konferencja SegFault to merytoryczne spotkanie wokół tematów i pytań związanych ze sztuczną inteligencją. Czy sztuczna inteligencja to lek na wszystkie wyzwania współczesnego świata IT? Z historii wiemy, że było już wiele takich momentów, rozwiązań, czy technologii, które miały zmienić zasady gry – podkreśla Jarosław Pałka z Symentis Events – jeden z członków Rady Programowej wydarzenia.

Podczas konferencji znani prelegenci i praktycy AI i ML (m.in. Wojciech Ptak, czy Krzysztof Kudryński), pracujący w różnych dziedzinach, podejmą próbę odpowiedzi na szereg pytań – w tym o bezpieczeństwo naszych danych w świecie post-AI oraz o „data science” jako jednym z zawodów przyszłości.

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie organizatora. Liczba miejsc ograniczona!

SegFault w Warszawie już 25 października!


Posłuchaj nas!