Jak co roku Apple szykuje konferencję dedykowaną deweloperom, czyli Worldwide Developers Conference 2021. W tym roku odbędzie się ona w dniach 7-11 czerwca. Apple podało właśnie oficjalne informacje na ten temat, a także wstępny program.

Zazwyczaj podczas eventu dowiadujemy się sporo na temat systemów operacyjnych od Apple, a także zapowiedzi jakichś sprzętów. Jak się okazuje podobnie ma być również i w tym roku, a potwierdza to znany w świecie Apple leaker – Jon Prosser.

MacBook Pro podczas WWDC 2021?

Według doniesień Prossera, podczas czerwcowego wydarzenia Apple może zapowiedzieć najnowszego MacBooka Pro. Do tej pory nie mieliśmy żadnych danych na ich temat, ale przypuszczalnie może on być oparty na nowym procesorze Apple M1X, albo ulepszonej wersji M1. Już pierwszy procesor spod szyldu Apple Silicon wywołał spore zamieszanie na rynku, a plotki na temat nowej odsłony podsycają przypuszczenia na temat możliwości tego sprzętu.

Obejrzyj prezentację

Konferencja Apple Worldwide Developers Conference rozpoczyna się od ekscytujących odkryć, inspiracji i nowych możliwości. Dołącz do światowej społeczności programistów, aby dogłębnie przyjrzeć się przyszłości platform Apple bezpośrednio z Apple Park.

Ponad 200 sesji

Zanurz się w ponad 200 szczegółowych sesji, które pomogą Ci nadal tworzyć najbardziej innowacyjne aplikacje na świecie. Kolekcje wideo będą publikowane każdego dnia. Oglądaj w ciągu tygodnia lub w dowolnym momencie później, w Internecie lub w aplikacji Apple Developer na iPhonie, iPadzie, Macu i Apple TV.