Jeden z najbardziej znanych leakerów ze świata Apple, Jon Prosser informuje na Twitterze, że najbliższa konferencja Apple odbędzie się 23 marca 2021. Oznacza to, że właśnie wtedy powinniśmy poznać najnowsze sprzęty z logo nadgryzionego jabłka.

Czego możemy oczekiwać po konferencji? Oczywiście, jak już to bywa od 2-3 lat, na wydarzeniu Apple powinno zaprezentować swój lokalizator. Wyczekiwany przez miesiące, a nawet lata AirTag ma doczekać się premiery.

Co pokaże Apple na konferencji?

W wątku na Twitterze Prosser dodał, że oprócz AirTag spodziewać się można jeszcze trzech innych sprzętów:

  • iPad Pro
  • AirPods
  • Apple TV

O ile wiarygodny wydaje się nowy Apple TV (planowany był już na jesieni 2020), o tyle trudno przypuszczać, aby faktycznie Apple zaprezentowało nowego iPada Pro. Chociaż firma Tima Cooka lubi zaskakiwać, więc spodziewać można się naprawdę wszystkiego. Wiarygodne oczywiście są doniesienia o nowych słuchawkach AirPods.

AirPods 3 pokazane? Wyciekają zdjęcia najnowszych słuchawek od Apple!

Niespełna dwa tygodnie temu wyciekły fotki, na których widać, jak mogą wyglądać najnowsze douszne słuchawki od Apple.

7

Źródłem przecieku jest serwis 52audio. Nie jest to w 100% wiarygodne źródło, bo wpadki się zdarzały, ale tym razem zaprezentowane zdjęcia pokrywają się z tym, co już wiemy na temat nowych słuchawek od Apple.

Wszystkiego powinniśmy się dowiedzieć 23 marca, zapewne w godzinach wieczornych. Apple ma w zwyczaju odpalać konferencje około godziny 19 czasu polskiego. Raczej trudno spodziewać się nowych komputerów, ale są jakieś przecieki na temat tańszej wersji iPhone 12 ;)


Posłuchaj nas!