Koncerty i muzyka on-line. W nadchodzącym tygodniu Męskie Granie, Open'er i Kasia Lins

Opublikowano 30.06.2020 7:58 -


Lipiec 2020 - jakie koncerty w nadchodzącym tygodniu obejrzeć i czego posłuchać w Internecie? Ciekawie zapowiadają się m.in. singiel Męskie Granie 2020, retransmisje Open'er oraz wyjątkowy live show Kasi Lins.

Choć obostrzenia związane z pandemią koronawirusa systematycznie są ograniczane, to niestety na koncerty z prawdziwego zdarzenia przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Na szczęście ich organizatorzy i artyści dbają o to, abyśmy o nich nie zapomnieli i prześcigają się w pomysłach na umilenie czasu słuchaczom.

Męskie Granie - singiel 2020 już 1 lipca!

Choć festiwal "Męskie Granie", jak wszystkie tego typu wydarzenia, w tym roku nie odbył się w tradycyjnej formule, to organizatorzy nie zostawili fanów z pustymi rękami.

Zamiast koncertów na żywo, na YouTube wyemitowano do tej pory dwa odcinki "Studia Ż", które poprowadziła Katarzyna Nosowska. Goście programu - artyści, którzy wystąpili na scenie "Męskiego Grania", wspominali z prowadzącą ulubione momenty festiwalu. Była to także okazja do przypomnienia najlepszych wykonań z bogatej historii wydarzenia. W "Studiu Ż" wystąpili m.in. Wojciech Waglewski, Krzysztof Zalewski, Monika Brodka, Smolik, Igo.

Co ciekawe, mimo odwołanej trasy koncertowej, "Męskie Granie" będzie mieć swój singiel na 2020 rok. Premiera utworu promującego trasę na stałe wpisała się w kalendarze fanów polskiej muzyki i na szczęście w tym roku odbędzie się ponownie. Zaplanowano ją na 1 lipca razem z kolejnym odcinkiem "Studia Ż".

Męskie Granie online. Koncerty można obejrzeć z domu

Open'er - darmowe retransmisje, klasyczne koncerty

O swoich fanach nie zapomnieli także organizatorzy festiwalu Open'er, który co roku odbywa się w Gdyni. W tym roku niestety nie będzie można robić dziesiątek kilometrów między scenami na terenie lotniska w Kosakowie, ale będzie można odświeżyć muzyczne wspomnienia dzięki retransmisjom najlepszych koncertów.

Koncerty on-line z repertuaru Open'er Festival będą transmitowane w Internecie od środy, 1 lipca do soboty, 4 lipca. Termin jest nieprzypadkowy - w tych dniach zazwyczaj odbywało się wydarzenie. Wśród zaplanowanych koncertów znalazły się występy m.in. Radiohead, Die Antwoord, Queens of the Stone Age i Foo Fighters.

Take Me There! Przed nami wyjątkowy tydzień z Open'erem! Już w środę, kiedy rozpoczynałaby się tegoroczna edycja,...

Opublikowany przez Open'er Festival Piątek, 26 czerwca 2020

Kasia Lins łączy koncert on-line z teledyskiem i teatrem

Ciekawą propozycję przygotowała dla swoich słuchaczy także Kasia Lins. Artystka w ramach promocji swojego najnowszego albumu pt. "Moja wina" stworzyła live show bazujący na piosenkach z płyty. Nie będzie to jednak zwykły koncert, bo piosenki mają być oddzielone fabularyzowanymi wstawkami. Wśród obsady, oprócz artystki z zespołem, znaleźli się m.in. Czesław Mozil, Anna Gacek, Aleksandra Domańska oraz Błażej Król.

Premiera wydarzenia "Czego dusza pragnie" odbędzie się w poniedziałek, 6 lipca. Show będzie można obejrzeć w Internecie po wykupieniu cegiełki w cenie 12, 25 lub 40 zł. Dostępy nie różnią się zawartością, kwota zależy wyłącznie od zamawiającego.

Wieści z Rozładowani.pl