Komputerswiat.pl - dziwna zmiana (poszerzenie) tematyki serwisu?

Komputerswiat.pl – dziwna zmiana (poszerzenie) tematyki serwisu?

Opublikowano 11.02.2012 9:00 - 3


Tytuł wpisu nasuwa daleko idące wnioski – generalnie cała sprawa nie jest aż tak poważna jakby się mogło wydawać (przynajmniej na razie).

Przeglądając moje kanały RSS około północy, natknąłem się na ciekawe tytuły artykułów na komputerswiat.pl – “Jak wybrać dobry blender?”, “Test szuszarko-lokówek” oraz “Test golarek”. Stosunkowo dziwne tematy jak na witrynę o IT. Sprawdziłem linki do których prowadziły wpisy. Okazało się, że stron o podanych adresach nie ma w serwisie.

Co najciekawsze linki prowadziły do kategorii “Dla kobiet”, która z tego co się orientuję nie istnieje (przynajmniej na razie). RSS pochwycił pierwsze zdania wpisów i okazuje się, że brzmiały one “Lorem ipsum dolor sit amet enim…” – nie przypomina Wam to czegoś?

I teraz powstaje pytanie: co za tym stoi? Czy to jakiś wybryk pracownika strony? A może komputerswiat.pl pracuje nad nowa kategorią, by poszerzyć własny target o płeć piękną? Bez względu na to jaka jest odpowiedź, to trochę dziwnie jest łączyć ze sobą IT i komputery oraz suszarki, golarki i inne sprzęty gospodarstwa domowego.

Autor: Konrad Przydział

Wieści z Rozładowani.pl