Kompleksowy poradnik młodego pozycjonera #19 –Biblioteczka SEO

Kompleksowy poradnik młodego pozycjonera #19 –Biblioteczka SEO

Opublikowano 14.09.2015 11:08 - 2


Bardzo często pytacie w prywatnych wiadomościach jak żyć.. wróóóć.. pytacie co czytać :) Pomijając fakt, że bardzo mnie cieszy, że czytacie, to sam popatrzyłem na swoją półkę, żeby sprawdzić, co ze świata SEO się na niej znajduję. Lecę od lewej, Bruczkowski, Japonia, znów Bruczkowski, Lem, grafika, grafika, grafika, grafika, jest! Ale szału nie ma, 2 pozycje. Dlaczego? Próbowałem zadać sobie to pytanie, jednak bez odpowiedzi. Posiadam 2 pozycje dotyczące świata SEO/SEM, obie Evan’a Bailyn i szczerze polecam na zbliżające się jesienne wieczory.

Przechytrzyć Google.

Odkryj skuteczną strategię SEO i zdobądź szczyty wyszukiwarek

Ktoś powie ok, ale kto to ten Bailyn, napisał kiedyś książkę, dlaczego więc mam ją czytać teraz?  Evan jest jednym z najbardziej cenionych ekspertów SEO na świecie. W tej książce możecie poznać sprawdzone, niezwykle skuteczne techniki pozycjonowania oraz optymalizacji stron internetowych. To właśnie dzięki takim działaniom w ciągu roku udało mu się pozyskać ponad 50 milionów gości odwiedzających jego własną stronę. Nie wydał przy tym ani centa na jakąkolwiek reklamę!

  • Jak pozyskiwać wartościowe odnośniki zewnętrzne i budować wiarygodność swojej strony w sieci?
  • Jak w pełni wykorzystać potęgę słów kluczowych, tytułów stron i struktury adresów URL?
  • Jak zamienić gości odwiedzających witrynę w przynoszących dochody klientów?

Evan przedstawia wyłącznie osobiście przetestowane metody optymalizacji, stworzone po głębokiej analizie zasad rządzących działaniem algorytmów Google. Pozycja z półki must have dla początkującego SEOwca. Podstawy podstaw, ale świetnie wyłożone na zasadzie problem, rozwiązanie, przykład, polecam.

Przeczytaj fragment online.

Pobierz fragment.

SEO dla każdego

Druga pozycja pochodzi również od Bailyn’a, jest kontynuacją, ale również rozwinięciem tematyki walki o pozycję w wynikach wyszukiwania i optymalizacji stron www. Co miłe, forma jest niezmienna, dlatego wiedza mimo, że nie zawsze jest aktualna – łatwo się przyswaja i pozwala zgłębić podstawy, które każdy z Was musi znać, jeśli chce toczyć z Google bój o swoje pozycje.

Dzięki tej książce:

  • poznasz legalne i zabronione techniki SEO
  • zdobędziesz wartościowe odnośniki do Twojej strony
  • odkryjesz mity związane z SEO
  • wykorzystasz Google Analytics do śledzenia postępów
  • odniesiesz sukces w sieci

Przeczytaj fragment online.

Pobierz fragment.

Jeśli znacie jakieś godne tytuły dajcie znać, chętnie przygotuje się na jesień i wzbogacę swoją biblioteczkę.

Autor: Łukasz Szendzielarz

Wieści z Rozładowani.pl