Kolejny sklep Xiaomi startuje we Wrocławiu
Kolejny sklep Xiaomi startuje we Wrocławiu

Opublikowano 8 miesięcy temu -


Będzie się działo we Wrocławiu za kilka dni. Xiaomi otwiera kolejny sklep, już trzeci na terenie naszego pieknego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową, którą otrzymaliśmy na naszą skrzynkę.

Dnia 21 lipca, o godz. 11:00 lokalny dystrybutor, Ingram Micro, oficjalnie otworzy we Wrocławiu autoryzowany sklep marki Xiaomi. Lokal o powierzchni 106 metrów kwadratowych znajduje się w Pasażu Grunwaldzkim przy Placu Grunwaldzkim 22. W dniu otwarcia na klientów w autoryzowanym Mi Store Wrocław czekać będzie wiele atrakcji.

Lista ofert specjalnych:

  • Smartphone Mi Mix 2S w promocyjnej cenie 777 PLN (7 szt.)
  • Smartphone Redmi Note 5 32GB w promocyjnej cenie 499 PLN (100 szt.)
  • Odkurzacz Mi Robot Vacuum w cenie 1299 zł + bon o wartości 300 PLN przy zakupie urządzenia
  • Mi Laptop Air 13,3” – w cenie 4299 zł + bon o wartości 300 PLN przy zakupie urządzenia
  • Waga – Smart Scale w promocyjnej cenie 49 PLN (100 szt.)
  • Mi Electric Toothbrush w promocyjnej cenie 99 PLN (100 szt.)

Ponadto każdy klient kupujący telefon spoza oferty promocyjnej otrzyma ręcznik Xiaomi w prezencie. Na klientów podczas otwarcia  czeka wiele atrakcji, niespodzianek oraz  konkursów. O szczegółach wydarzenia można dowiedzieć się tutaj:  https://www.facebook.com/mistorepolska

W sklepie prezentowane będą nie tylko smartfony, ale także inne produkty Mi Ecosystem, dzięki którym klienci będą mogli zapoznać się z ofertą Xiaomi. Firma zaprezentuje również dwa produkty - Mi Robot Vacuum i Mi Notebook Air 13’3”. Będą one dostępne w cenach -  kolejno 1299 i 4299 złotych w autoryzowanych sklepach Mi Store.

Wrocław Mi Store to trzeci w Polsce autoryzowany sklep Xiaomi, drugi we współpracy z Ingram Micro.  Pierwsze znajdują się w Krakowie (Centrum Handlowe Serenada) i Warszawie (Centrum Handlowe Arkadia).