Gra jest do pobrania za darmo dla posiadaczy konta w Epic Games. Wystarczy zalogować się do sklepu, przejść na stronę gry Civilization 6 i kliknąć „Pobierz”. Macie czas do 28 maja!

GTA 5 za darmo w Epic Games Store!

Civilization 6 za darmo – gra z 2016 roku

Civilization 6 zostało wydane w 2016 roku przez 2K Games. Jest to seria najbardziej znanych gier turowych na świecie.

„Civilization VI zapewnia całkiem nowe możliwości interakcji ze światem, poszerzania granic swojego imperium, rozwoju kultury i konkurowania z największymi przywódcami historii w walce o stworzenie cywilizacji, która wytrzyma próbę czasu”

BEZKRESNE IMPERIA
Dzięki nowej mapie możesz podziwiać cuda swojego imperium w nieznany wcześniej sposób. Każde miasto rozprzestrzenia się na wiele pól, więc można kierować ich rozwojem tak, by w pełni wykorzystać otaczający je teren.

AKTYWNE BADANIA
Odblokowuj wzmocnienia przyspieszające historyczny rozwój twojej cywilizacji. Żeby dodatkowo wspierać ten proces, używaj jednostek do czynnej eksploracji, przebudowy otoczenia i odkrywania nowych kultur.

DYNAMICZNA DYPLOMACJA
Natura interakcji z innymi cywilizacjami zmienia się w trakcie gry: od pierwszych, często splamionych krwią kontaktów aż po sojusze i negocjacje w późniejszych etapach”.