Nowe procki od Apple zostały zapowiedziane w pierwszej połowie tego roku. Firma postanowiła stworzyć swoje, autorskie układy, kierując się sukcesami w mobilnych procesorach. Na razie nie wiadomo, jakie modele dokładnie pokaże firma z Cupertino, ale plotki mówią nawet o trzech MacBookach: Air, Pro 13-calowym i Pro 16-calowym.

Pośpiech Apple nie jest przypadkowy. Kiedy zapowiadano procesory Apple Silicon, obiecano, że firma zrobi wszystko, aby jeszcze w tym roku pojawiły się komputery z tymi układami. Apple po kilku wpadkach (m.in. mata ładująca) stara się teraz uwiarygadniać swój wizerunek, stąd premiera jeszcze w tym roku.

IPHONE 12 PRO I 12 PRO MAX – DOSTĘPNOŚĆ I CENY

iPhone 12 Pro dostępny będzie w czterech wariantach kolorystycznych (grafitowy, srebrny, złoty, pacyficzny) a także 3 wielkościach pamięci (128, 256 i 512 GB). Zamówienia na ten model można będzie składać już od piątku, 16 października, a do sklepów trafi on 23 października.

Inaczej jest w przypadku modelu iPhone 12 Pro Max. Tutaj także 4 kolory (grafitowy, srebrny, złoty, pacyficzny) a także 3 wielkościach pamięci (128, 256 i 512 GB). Zamówienia ruszają jednak dopiero 6 listopada, a w sklepach ten smartfon pojawi się 13 listopada.

Model iPhone 12 Pro to koszt 5199 złotych, a model iPhone 12 Pro Max to cena 5699 złotych.


Posłuchaj nas!