Kolejne zasoby z Envato za darmo. Sprawdź, co możesz pobrać w grudniu!

Opublikowano 2.12.2020 9:03 Aktualizacja: 2.12.2020 9:05 -


Jak co miesiąc sprawdzamy dla Was propozycje od Envato do pobrania za darmo. W grudniu można rozszerzyć swoją bibliotekę cyfrowych zasobów m.in. o świąteczne zdjęcie i pokład muzyczny, a także system do skracania linków. 

W każdym miesiącu Envato przygotowuje dla użytkowników darmowe zasoby do pobrania. To oczywiście tylko kilka propozycji z bardzo bogatej bazy. Jednak warto zawsze je pobrać, bo nie wiadomo, kiedy mogą się przydać. Envato bowiem to miejsce, które bardzo często odwiedzają twórcy stron internetowych, agencje kreatywne, a także freelancerzy. Znajdziemy tu sporo plików, które można wykorzystać w kreatywnej pracy. Wśród nich są szablony stron internetowych, motywy do WordPressa, pliki audio, wideo, 3D, a także różnego rodzaju grafiki.

envat grudzien

Pliki za darmo z Envato

Dostęp do wymienionych zasobów jest płatny. Wykupujemy w ten sposób licencję na ich użytkowanie. Envato przygotowało także subskrypcję. Envato Elements umożliwia dostęp do całej biblioteki portalu w zamian za comiesięczny abonament. To ciekawa opcja dla osób, które bardzo często korzystają z Envato i jego zasobów. Jeśli jednak zaglądacie tam okazjonalnie, to z pewnością docenicie darmowe pliki. Portal co miesiąc przygotowuje niewielki pakiet, składający się z 7 plików, które użytkownicy mogą pobrać całkowicie za darmo. Staramy się również co miesiąc informować Was o tym na łamach DailyWeb.

envat grudzien 2

W grudniu możecie pobrać z Envato za darmo następujące pliki:

envat grudzien 3

Jak pobrać za darmo pliki z Envato?

Żeby pobrać powyższe propozycje, konieczne jest założenie konta na portalu. Następnie po przejściu do konkretnego produktu, po prawej stronie zobaczycie przycisk z możliwością pobrania plików za darmo. Pamiętajcie jednak, że nie kupujecie wtedy regularnej licencji. Nie otrzymacie zatem aktualizacji pobranych plików.

Wieści z Rozładowani.pl