Tydzień bez przecieków na temat telefonów, to tydzień stracony. Nie inaczej jest i teraz, w poniedziałek otrzymujemy nowe informacje prosto z opakowań Pixela 4. Tam znajdują się specyfikacje, ale również lista dołączonych akcesoriów.

Zdjęcia zostały udostępnione na Reddicie, a tam widzimy, że Google ponownie korzysta z zastosowanych w Pixelu 3 układów na tylnej ściance. Zaprezentowany model to Just Black razem z akcesoriami.

Duże logo Google znajduje się w górnej części opakowania, a pod spodem napis „Pixel 4”. Z tyłu znajdziemy hashtag #teampixel. To, co rzuca się w oczy, to telefon na opakowaniu odwrócony jest pleckami, podobnie było w przypadku Pixela 3a. Na prawej krawędzi urządzenia widzimy biały przycisk blokady.

R E K L A M A

Google Pixel 4 specyfikacja i akcesoria

Na opakowaniu znajduje się również specyfikacja urządzenia. Dostrzegamy, że rozmiar ekranu to 5,7 cala. Pamięć wewnętrzna to 64 GB. W opakowaniu są załączone dedykowane akcesoria: ładowarka USB-C 18 W, kabel ładujący, a także adapter „Quick Switch”. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami do smartfona nie są załączone słuchawki ani przejściówka z USB-C na 3,5 mm. Nietypowe rozwiązanie, ale trzeba się z tym pogodzić.

p3

Model przedstawiony na zdjęciu wyprodukowany jest w Chinach. Posiada także holograficzną naklejkę, potwierdzającą autentyczność. Pixel 4 może okazać się hitem, podobnie jak poprzednie modele. Pixel 3 uważany był w pewnym momencie za najlepszy telefon dostosowany do Androida. Jak będzie tym razem? Na pewno pochylimy się i przeprowadzimy testy nowego Pixela i podzielimy się spostrzeżeniami.

źródło: 9to5google.com


Posłuchaj nas!