Kolejna świetna idea, 15min z SEO na co dzień

Kolejna świetna idea, 15min z SEO na co dzień

Opublikowano 22.08.2017 9:01 -


Doskonały pomysł! Pierwsza myśl, która pojawiła się po zobaczeniu, przykładowego mejla od serwisu SEO Prompts. Ponoć 15 min dziennie wystarczy, by ogarnąć podstawy SEO i szczerze mówiąc, to ja to kupuje.

Nie jeden katalog swoimi rękoma postawiłem, niejednego precelka zasilałem treścią. Zabawa przednia, ale zabierająca naprawdę masę czasu. SEO, czyli zabawa w kotka i myszkę z Google i jego algorytmami. Ostatecznie poddałem się, mimo, że efekty na własne potrzeby były, ale brakowało czasu.

A w branży tej, jeśli nie jesteś na bieżąco, to szybko zginiesz. Trzeba doglądać, dbać, śledzić i cieszyć oko. A na to wszystko trzeba jeszcze więcej czasu, jednak satysfakcja z każdym skokiem w wynikach wyszukiwania na frazę kluczową – przednia.

Dziś o pomyśle, którego ideę kupuje, bo jest zwyczajnie świetna. Serwis SEO Prompts, obiecuje wysyłać codziennie porcje zadań związanych z SEO, tak by nauczyć się czegoś  nowego poprzez ćwiczenia praktyczne. A całość co do zasady ma zająć nie więcej niż 15min. Świetne? Absolutnie świetne, tylko zobaczcie przykładowy email:

Jeśli chcesz złapać dobre podstawy SEO, to pomysł wydaje się świetny, tym bardziej, że to tylko 15 minut. Efektywnie i konkretnie. Abstrahując od samej tematyki, to idea wysyłania krótkich tutoriali, codziennie na mejla, to dla mnie strzał w dziesiątkę. W końcu każdego dnia, podczas lunchu można nie tylko spożyć posiłek, ale także nauczyć się czegoś nowego, niezależnie od branży.

Niech to będzie dla Was inspiracja, bo takie opakowanie musi wypalić. SEO Prompts ostatecznie każe sobie płacić za usługę ($18/m-c, a to tanio nie jest), ale można zabawić się z trialem.

Wieści z Rozładowani.pl