Klasyczne koncerty Eltona Johna i archiwalne występy legend muzyki jazzowej w lipcu na YouTube

Klasyczne koncerty Eltona Johna i archiwalne występy legend muzyki jazzowej w lipcu na YouTube

Opublikowano 2.07.2020 15:52 -


I takie wiadomości to ja lubię! Rok temu dane mi było zobaczyć Eltona Johna na żywo podczas koncertu na Stadionie Narodowym, ale w tym roku jest zupełnie inaczej. 2020 przyzwyczaił nas, że dużo rzeczy jest na opak, dlatego nawet na YouTube pojawiają się wyjątkowe rzeczy.

A do takich bez wątpienia należy seria koncertów Eltona Johna. Pierwsza odsłona serii zadebiutuje na oficjalnym kanale artysty na platformie już w najbliższy piątek, 3 lipca, o godz. 18:00. Kolejne nagrania prezentowane będą raz w tygodniu, w każdą kolejną sobotę. Seria ma na celu również zebranie funduszy na wsparcie walki z COVID-19 przez Elton John AIDS Foundation.

Koncerty Eltona Johna już w piątek

Dostępne po raz pierwszy w wersji cyfrowej nagrania z legendarnych występów artysty, zadebiutują na oficjalnym kanale YouTube Eltona Johna już w najbliższy piątek, 3 lipca, o godz. 18:00 CEST. Kolejne odsłony serii prezentowane będą raz w tygodniu, w każdą kolejną sobotę. Seria ma na celu również zebranie funduszy przez Elton John AIDS Foundation na wsparcie walki z COVID-19.

Koncerty i muzyka on-line. W nadchodzącym tygodniu Męskie Granie, Open’er i Kasia Lins

Już w najbliższy piątek, 3 lipca, o godz. 18:00, Elton John zaprosi swoich fanów na premierę wyjątkowego cotygodniowego cyklu zatytułowanego „Elton John: Classic Concert Series”. Każdy odcinek serii zaprezentuje archiwalne nagrania z najbardziej legendarnych koncertów artysty z całego świata. W pierwszej odsłonie, widzowie będą mogli obejrzeć dostępne po raz pierwszy w wersji cyfrowej archiwalne nagranie pochodzące z 1976 roku z Edynburgu w Szkocji „Playhouse Theatre, Edinburgh, Scotland (1976)”. Kolejne, ponad dwugodzinne nagrania niezapomnianych koncertów prezentowane będą premierowo w każdą sobotę przez następne sześć tygodni na oficjalnym kanale Eltona Johna. Podczas transmisji będą zbierane również fundusze dla Elton John AIDS Foundation, które zostaną przeznaczone na wsparcie walki z COVID-19.

źródło i opis: materiały prasowe Google

Wieści z Rozładowani.pl