Jeśli chcieliście kupić Kindle, to teraz jest najlepsza okazja.

Amazon uruchomił oficjalną sprzedaż czytników Kindle w Polsce. Z tej okazji można kupić najtańszy model producenta – Kindle 10 – za jedyne 289 zł.

Kindle 10 ze zniżką 100 zł na Amazon!

Czytnik e-booków Kindle 10 można teraz kupić na Amazon.pl w specjalnej, promocyjnej cenie 289,99 zł. Promocyjna cena będzie obowiązywać do 11 sierpnia.

R E K L A M A

Kindle 10 dostępny jest w dwóch wersjach:

Standardowo czytnik Kindle 10 kosztuje ok. 399 zł. Promocyjna cena na polskim Amazonie wynika prawdopodobnie z oficjalnego uruchomienia sprzedaży popularnych czytników w naszym kraju. Mimo oficjalnego uruchomienia w Polsce naszej wersji Amazona w marcu 2021 roku, do tej pory nie mieliśmy jeszcze szansy nabyć Kindle tak jak można to zrobić w innych krajach. W grę wchodził tylko import poprzez inne oddziały Amazon. Teraz to się jednak zmieniło i na zachętę sklep obniżył ceny dla polskich klientów.

Przy zakupie Kindle 10 w Amazon.pl wysyłka jest darmowa. Można jednak wybrać opcję dostawy przyspieszonej za 14,99 zł – wówczas mamy gwarancję przesyłki na drugi dzień roboczy.

W promocji, oprócz czytnika Kindle, znalazło się także oficjalne etui. W Polsce wyceniono je na 129,99 zł. Etui dostępne jest w 3 kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym.

kindle 10

Kindle 10 – jedna z najlepszych opcji w świecie czytników e-booków

Kindle 10 sprzedawany jest na Amazon.pl w wersji międzynarodowej bez reklam.
Skonstruowany został z myślą o czytaniu – wyposażono go w ekran o rozdzielczości 167 ppi pozwalający na czytanie jak z prawdziwego papieru, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

Regulowane oświetlenie ekranu Kindle 10 pozwala wygodnie czytać przez wiele godzin.
Na czytniku można także zaznaczać fragmenty, wyszukiwać definicje, tłumaczyć słowa i dostosować rozmiar tekstu bez opuszczania strony.

Dużą zaletą Kindle 10 i monochromatycznego ekranu e-ink jest to, że bateria w urządzeniu wystarcza na tygodnie pracy bez konieczności ładowania. Pamięć czytnika może pomieścić tysiące tytułów. Można na nim czytać e-booki dostępne w sklepie Amazon Kindle lub wgrywać swoje pliki. W sklepie dostępne są tysiące tytułów, w tym najnowsze bestsellery, treści dostępne ekskluzywnie na Kindle i wiele innych.


Posłuchaj nas!