Kina Helios mają w końcu świetną stronę WWW

Kina Helios mają w końcu świetną stronę WWW

Opublikowano 3.08.2013 17:53 -


Ostatnio mocno zaniedbałem kino, głównie jako miejsce, bo od czasu do czasu człowiek jakiś wciągający serial obejrzy. Niemniej jeśli chodzi o kino, to osobiście wybieram się tylko do sieciówki Helios. Nie żeby zabrzmiało to jako reklama (możecie być pewni, nikt mi za to nie zapłacić ;-), ale osobiście nie znoszę Multikin, przynajmniej w Trójmieście. Kojarzą mi się one tylko z ogromnym motłochem, kosmicznymi kolejkami i walającym się wszędzie popcornem, którego nikt nie chce sprzątnąć. Do tego jeszcze kiedyś na cole mnie oszukali ;-)

Po co o tym wszystkim? Gdyż po dłuższej przerwie wpadłem na stronę Heliosnet, by sprawdzić czy jest coś ciekawego na wieczór do obejrzenia. I jest, świetnie się zapowiadająca Iluzja, z Markiem Zuckerbergiem (a przynajmniej gościem, który go grał w The Social Network, imo świetna rola). To co mnie zaskoczyło to absolutnie nowy wygląd serwisu. Poprzedni oparty był o ciemne tło i czerwony kolor jako główny, przez co serwis zdawał się bardzo mroczny przez co ciężki w odbiorze. Nie mogę w sumie rzec złego słowa o poprzedniej stylistyce, gdyż była w zasadzie czytelna ale bardzo mocno przytłaczała.

Dzisiaj moim oczom ukazał się nowy wygląd serwisu, stworzony w oparciu o jasne tło – przez co zyskuje ogromnie na lekkości. Repertuar umieszczony jest w czytelny sposób o podstrony opisujące filmy lekkie i nieprzeładowane. Jedyne co mnie osobiście delikatnie drażni, to zastosowana czcionka, która jest nie do końca czytelna. Ładnie, prosto i przejrzyście, zgodnie z trendami i dobrym smakiem. Świetna robota!

 

Wieści z Rozładowani.pl