Kilka zdjęć lub filmów w Stories na Instagramie jednocześnie!

Kilka zdjęć lub filmów w Stories na Instagramie jednocześnie? Teraz to możliwe!

Opublikowano 26.04.2018 10:07 -


Instagram robi wszystko, by w ciągu dalszym przyciągnąć do siebie grupę odbiorców wiernych Snapchatowi i zabrać część jego rynku. Nie ma co się oszukiwać – Stories odniosło ogromny sukces, nic dziwnego więc, że platforma należąca do Marka Zuckerberga dalej chce rozwijać tę część swojej aplikacji.

Jak można podsumować ostatnie miesiące działalności Instagrama? To przede wszystkim ciągłe udostępnianie nowych funkcji – jakiś czas temu nie było tygodnia, byśmy na łamach DailyWeb nie informowali o kolejnych nowościach, które serwował nam zespół Zuckerberga. Teraz twórcy aplikacji umożliwią udostępnianie wielu treści w Stories jednocześnie oraz oznaczanie miejsc, w których wykonane zostały zdjęcia czy filmy.

Jak przesłać kilka zdjęć jednocześnie do Stories?

Nie ma w tym większej filozofii – całość działa analogicznie do jednego multimedium. Aby to zrobić należy przejść do Stories, gdzie w prawym górnym rogu ekranu widoczna będzie nowa ikona. Po jej wybraniu będziemy mieli możliwość załadowania jednocześnie maksymalnie 10 zdjęć lub filmów z naszej galerii. Kliknięcie w wybrany przez nas materiał spowoduje, że przejdziemy do trybu jego edycji, gdzie nałożymy filtr/naklejkę, czy dopiszemy tekst. Zdjęcia i filmy zostaną przesłane w wybranej przez nas kolejności.

Nowa opcja tagowania zdjęć

Twórcy aplikacji podali także, że od teraz prostsze będzie otagowanie miejsca, w którym zdjęcie zostało zrobione. Całość działać będzie na podstawie naszej lokalizacji – od razu pokaże nam się podpowiedź, gdzie obecnie się znajdujemy.

Jak to z nowościami na Instagramie bywa – nie wszyscy mogą cieszyć się nimi od razu. Już teraz mogą skorzystać z nich użytkownicy Androida, zaś posiadacze smartfonów z nadgryzionym jabłkiem na obudowie będą musieli poczekać na nie jeszcze kilka tygodni.

Wieści z Rozładowani.pl