Kiedy trzeci sezon "Stranger Things"? Nie mam dobrych wieści
Kiedy trzeci sezon "Stranger Things"? Nie mam dobrych wieści

Opublikowano 8 miesięcy temu -


Mieliście nadzieję, że nowy sezon "Stranger Things" od Netflix wyląduje na streamingu jeszcze w tym roku? Niestety. Według najnowszych zapowiedzi do Hawkins w Indianie powrócimy dopiero za rok.

Ta nieprzyjemna dla fanów popularnego serialu Netflix informacja padła z ust Cindy Holland pracującej dla streamingowego giganta. Zapewniła  jednak, że nowy sezon będzie lepszy niż drugi, który spotkał się z mieszanymi recenzjami.

Kiedy sezon 3 Stranger things?

- Ten serial to rękodzieło - reklamowała Holland. Mówiła, że twórcy - bracia Duffer są świadomi, iż "stawka jest wysoka". - Chcą dostarczyć coś większego i lepszego niż przed rokiem (w drugim sezonie - red.). Myślę, że będzie to wspaniały sezon. Warto na niego czekać - zapowiedziała.

Fani "Stranger Things", nauczeni datami dodania do Netflix poprzednich odcinków, spodziewali się premiery nowego sezonu latem lub jesienią tego roku. Przypomnijmy, że produkcja zadebiutowała w lipcu 2016 r. Drugi sezon "wypuszczono" zaraz przed Halloween 2017 r. Teraz jednak przerwa będzie dłuższa niż poprzednio - trzeciego sezonu można się spodziewać najwcześniej latem 2019 r.

Jedynym materiałem, który do tej pory opublikowano w związku z nowymi odcinkami "Stranger Things" jest poniższy teaser: