Kevin sam w domu po raz kolejny. Tym razem z Google Assistant

Kevin sam w domu po raz kolejny. Tym razem z Google Assistant

Opublikowano 20.12.2018 12:13 -


Aktor grający “Kevina samego w domu” jeszcze raz powrócił do roli, aby… zareklamować Google Assistant i inteligentne głośniki firmy. Efekt jest genialny, a dbałość o szczegóły po prostu zachwyca!

Macaulay Culkin, którego wszyscy znamy ze świątecznych filmów o Kevinie (“Kevin sam w domu”, “Kevin sam w Nowym Jorku”) ponownie wcielił się w swoją najbardziej znaną rolę. Już jako dorosły mężczyzna jeszcze raz odegrał słynne sceny z “Home Alone”, aczkolwiek z jednym ważnym nowym elementem.

Google wpadło bowiem na pomysł, aby sytuacje, gdy Kevin musiał sam poradzić sobie z domowymi obowiązkami wzbogacić o ich asystenta głosowego. I cóż, przy takim założeniu wydarzenia filmu wyglądają zgoła inaczej.

Google ujawnia trendy w wyszukiwarce w 2018 roku

Kevin dzięki Google Assistant może głosem ustawić temperaturę w domu (nie musi się więc mierzyć z przerażającym piecem w piwnicy), przez tablet porozmawiać ze stojącym przed drzwiami dostawcą pizzy czy uruchomić całą operację “Kevin”.

Całość wypadła po prostu znakomicie. Twórcy reklamy wykorzystali jej potencjał w stu procentach. Zadbano o odwzorowanie filmowych detali oraz wyraźne, ale nienachalne pokazanie produktu przy jednoczesnym zachowaniu magii i nostalgii pierwowzoru.

Zobaczcie sami:

Wieści z Rozładowani.pl