1. Ikonki

I to nie byle jakie, i całkiem dużo. Łącznie aż 660 ikon których zastosowanie ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

line-icons

2. Case study

To idealny sposób aby zaprezentować swoje portfolio. Dzięki rozlicznym elementom jakie oferuje KEN w prosty sposób stworzymy swoje portfolio oparte o case study.

ken2_tn

3. Menu

Muszę przyznać że menu w KEN 3.0 to jeden z ciekawszych 'bajerów'. Menu z ikonkami, mega menu z dowolnym tłem – proszę bardzo.

menuken_tn

4. Icon box

Icon box, czyli aż 7 sposobów na kreatywne wykorzystanie ikon dołączonych do tego szablonu. Możemy im nadać dowolny kolor, rozmiar i wygląd.

iconsflat_tn

5. Galerie zdjęć

Jak już pisałem na wstępie, szablon ten zmienił się na dużo lepszy. Na plus zmienił się na pewno sposób wyświetlania zdjęć. Oprócz standardowej galerii możemy użyć masonry w układzie jak poniżej czy też slidera.

masonry_tn

Wujek Mato radzi jednak, abyście sami przekonali się jak znakomitym szablonem jest KEN, sprawdźcie sami klikając w poniższy link

[s_button url=”https://artbees.net/themes/ken-demo/?ref=mateosite” target=”blank” style=”soft” background=”#3cbabe” size=”4″ radius=”0″ icon=”icon: eye” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Demo[/s_button] [s_button url=”https://themeforest.net/item/the-ken-multipurpose-creative-wordpress-theme-/7281173?ref=mateosite” target=”blank” style=”soft” background=”#3cbabe” size=”4″ radius=”0″ icon=”icon: download” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Pobierz[/s_button]

Autor: Mateusz Gołębiewski