Kangurek Kao powraca! Mamy pierwszy gameplay

Opublikowano 26.11.2020 10:18 -


W dobie gdy wszystkie hity z lat 90-tych doczekały się swoich remasterów, przyszedł także czas na klasyczne polskie gry. Jedną z nich jest... "Kangurek Kao"!

O tym, że słynny Kangurek Kao powróci, wiemy już od kilku miesięcy. Teraz jednak mogliśmy nareszcie zobaczyć pierwszy krótki gameplay. Wideo opublikowano z okazji tzw. Kao Fest - specjalnego wydarzenia dla fanów tej marki.

Urywek rozgrywki zdradza, że nie musimy się obawiać o jakość grafiki w remasterze polskiej gry. Na pierwszy rzut oka prezentuje się ona świetnie i nie odbiega od takich głośnych remake'ów jak np. ostatni "Crash Bandicoot" czy seria "Spyro". Całość na dodatek działa bardzo płynnie i zachowuje charakterystyczną, baśniową otoczkę.

Przypomnijmy - "Kangurek Kao" to polska gra, która ukazała się w 2000 roku. W sumie ukazały się trzy główne części, które były wydane na PC oraz konsole PS2, Xbox, a nawet GameCube. W 2005 roku ukazała się także wersja na PSP. Gra jest kolorową platformówką, w której przemierzamy kolorowe światy i poruszając się tytułowym kangurem wyposażonym w charakterystyczne rękawice bokserskie.

Pierwsze informacje na temat odświeżenia serii ukazały się w czerwcu tego roku. Reedecyja ma ukazać się w 2021 r. - Nie możemy się doczekać, aż pokażemy Wam więcej i mamy nadzieję, że te kilka sekund zrobi Wam dzień - napisali do fanów twórcy.

Wieści z Rozładowani.pl