Kaley Cuoco z Teorii Wielkiego Podrywu w nowym serialu Stewardesa - już na HBO GO

Opublikowano 27.11.2020 9:05 -


Na pewno znacie Penny (występującą przez wszystkie sezony bez nazwiska) z serialu Teoria Wielkiego Podrywu. Aktorka Kaley Cuoco robi wszystko, aby nie podzielić losu innych sitcomowych bohaterek i od razu próbuje się odciąć od roli z Teorii. Czy jej się to uda?

Zwiastuny serialu Stewardessa, a także zapowiedzi zwiastują, że jest duża szansa na sukces w tej materii. Niewielu aktorom z głównych seriali komediowych się to udało, ale Kaley Cuoco ma na to szansę. Najbardziej znaną, a niezaszufladkowaną aktorką jest chyba Jennifer Aniston, która skutecznie uwolniła się od roli Rachel. Inni bohaterowie Przyjaciół próbowali, ale z różnym skutkiem.

Stewardesa - zwiastun nowego serialu HBO

Fabuła serialu skupia się na historii stewardessy, której życie zmienia się w ciągu jednej nocy. Budzi się ona nie w tym hotelu, co powinna, a obok niej znajduje się ciało martwego mężczyzny. Serial oparty jest na powieści Chrisa Bohjaliana.

kc scaled

Serial od dzisiaj dostępny jest na platformie HBO GO. Udostępniono jak na razie trzy pierwsze odcinki.

HBO GO - NOWOŚCI Listopad 2020

OD NOWA

Nicole Kidman jako odnosząca sukcesy terapeutka, której z pozoru idealne życie z dnia na dzień wywraca się do góry nogami.

PSYCHIKA MORDERCY

Dokument wyreżyserowany i wyprodukowany przez zdobywcę Oscara Alexa Gibneya (filmy dokumentalne HBO Wynalazczyni: Dolina Krzemowa w kropli krwi, Agenci chaosu) przedstawia psychiatrę sądową dr Dorothy Otnow Lewis, która spędziła życie badając wewnętrzne życie ludzi brutalnych i pracując z wieloma seryjnymi mordercami - w tym Arthurem Shawcrossem czy Tedem Bundym. Czas spędzony z pacjentami z dysocjacyjnym zaburzeniem tożsamości doprowadził ją do opracowania teorii dotyczącej tego, co czyni z człowieka mordercę. Teoria ta uczyniła ją wzbudzającą kontrowersje biegłą sądową. Jej badawcze materiały wideo, pokazywane po raz pierwszy szerokiej publiczności, ukazują niesamowite przemiany jednostek i dają do myślenia.

ROZWAŻNA, ROMANTYCZNA I ŚNIEŻNE BAŁWANY

Ella Dashwood (Erin Kraków) i jej siostra Marianne (Kimberley Sustad) są wielkimi entuzjastkami Bożego Narodzenia i prowadzą firmę zajmującą się planowaniem imprez. Jednym z ich nowych klientów jest firma zabawkarska. Szybko okazuje się, że jej negatywnie nastawiony do świata i ludzi szef Edward Ferris (Luke Macfarlane) nie jest wielkim fanem świętowania...Telewizyjna komedia romantyczna w świątecznym klimacie. Za jej reżyserię odpowiadał David Winning (Zdążyć do domu na święta), a w obsadzie znaleźli się Erin Krakow (Rodzina na Gwiazdkę), Luke Macfarlane (Obietnica pod jemiołą), Kimberley Sustad (Panna młoda na Gwiazdkę), Jason McKinnon (Cudowny chłopak) oraz Anna Van Hooft (Zapraszamy na ślub).

Wieści z Rozładowani.pl