Już teraz twój Wordpress może być jak New York Times + Konkurs!

Już teraz twój WordPress może być jak New York Times + Konkurs!

Opublikowano 4.09.2013 20:05 - 5


Kilka dni temu Sebastian pisał o współpracy The New York Times oraz Twittera. Czytając tego newsa, a później oglądając skrypt w akcji, pomyślałem sobie, że gdyby istniało takie narzędzie dla WordPress, to sam z chęcią bym go używał, a i pewnie innym by się mogło przydać. Jak pomyślałem, tak zrobiłem i od dzisiaj każdy może mieć taka zabawkę na własnej stronie.

Plugin Tweet Highlight to bardzo prosta i lekka wtyczka dla WordPressa. Dzięki jednemu prostemu shortcode, możemy zaznaczyć dowolny tekst w poście lub na stronie, by ten został później przetransformowany w “tweetowalny” odnośnik jak te, które możemy zobaczyć w artykule “The God of ‘SNL’ Will See You Now”.

Zalety wtyczki:

  • Instalujesz i działa – żadnych zbędnych ustawień
  • Jest lekka – nie dodaje niepotrzebnych skryptów, jeśli jQuery jest zładowane, to Tweet Highlight nie zrobi tego ponownie
  • Jest prosta w obsłudze – jeden prosty shortcode bez żadnych właściwości
  • Ikonka Twittera skaluje się w zależności od wielkości czcionki
  • Jeśli tekst wewnątrz shortcode jest zbyt długi, plugin automatycznie go skróci podczas tweetowania

Konkurs!

Codecanyon wyceniło mój plugin na 12$, jednak ten jeden raz postanowiłem umożliwić zgarnięcie wtyczki w wersji 0.9 (Codecanyon ma 1.0) za darmo w konkursie. Odbywa się na zasadach giveaway, więc każdy może wziąć w nim udział, ale tylko pięć osób zostanie nagrodzonych.

Co należy zrobić by wziąć udział w konkursie? Wystarczy polubić bloga na Facebooku za pośrednictwem poniższego narzędzia i tyle! Konkurs trwa od dzisiaj do najbliższej soboty, tj. od 04.09.2013 do 07.09.2013

Autor: Konrad Przydział

Wieści z Rozładowani.pl