Datę premiery Avengersów przesuwano już w tym roku, ale tym razem się uda. 4 września gra pojawi się w sklepach, ale posiadacze wersji kolekcjonerskiej mogą już od dwóch dni ratować świat Avengersami.

Marvel’s Avengers to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji o epickim rozmachu, która łączy filmowy sposób przedstawiania wydarzeń z rozgrywką dla pojedynczego gracza lub wielu graczy w kooperacji*. Stwórzcie drużynę składającą się z maksymalnie czterech graczy, opanujcie nadzwyczajne zdolności, spersonalizujcie rosnące zastępy bohaterów i obrońcie Ziemię przed coraz większymi zagrożeniami. W przyszłości, w której wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, Kamala Khan musi na nowo zjednoczyć Avengersów, by powstrzymać AIM. Epicką przygodę Marvel’s Avengers będzie można kontynuować dzięki nowym bohaterom i nowym wątkom fabularnym, które będą regularnie dodawane do gry i zapewnią niezwykłe doświadczenie w uniwersum Avengers.

Przede wszystkim – multiplayer

Gra stworzona jest głównie pod rozgrywkę w trybie kooperacji. Oczywiście gracze lubiący samotnie pograć nie będą zawiedzeni, bo twórcy przygotowali bogaty tryb fabularny. Jeśli jednak mamy znajomych, którzy posiadają grę możemy stworzyć nawet czteroosobową ekipę.

Marvel’s Avengers – cena i wersje

Gra dostępna jest na konsole PS4 i Xbox One. Można nadal składać zamówienia przedpremierowe (wtedy otrzymamy dodatkowe bonusy – np. w Media Expert będzie to specjalna koszulka z motywem Marvela).

opis gry: https://avengers.square-enix-games.com/