Już dzisiaj premiera Marvel's Avengers - cena, fabuła, gdzie kupić?

Opublikowano 3.09.2020 20:09 Aktualizacja: 4.09.2020 9:46 -


Już dzisiaj długo oczekiwana premiera gry Marvel's Avengers. Pozycja wychodzi jednocześnie na PS4 i Xbox One i PC. Na początek dostępne będą w sumie trzy wersje: zwykła, delux i standardowo - kolekcjonerka.

Datę premiery Avengersów przesuwano już w tym roku, ale tym razem się uda. 4 września gra pojawi się w sklepach, ale posiadacze wersji kolekcjonerskiej mogą już od dwóch dni ratować świat Avengersami.

Marvel’s Avengers to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji o epickim rozmachu, która łączy filmowy sposób przedstawiania wydarzeń z rozgrywką dla pojedynczego gracza lub wielu graczy w kooperacji*. Stwórzcie drużynę składającą się z maksymalnie czterech graczy, opanujcie nadzwyczajne zdolności, spersonalizujcie rosnące zastępy bohaterów i obrońcie Ziemię przed coraz większymi zagrożeniami. W przyszłości, w której wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, Kamala Khan musi na nowo zjednoczyć Avengersów, by powstrzymać AIM. Epicką przygodę Marvel’s Avengers będzie można kontynuować dzięki nowym bohaterom i nowym wątkom fabularnym, które będą regularnie dodawane do gry i zapewnią niezwykłe doświadczenie w uniwersum Avengers.

Przede wszystkim - multiplayer

Gra stworzona jest głównie pod rozgrywkę w trybie kooperacji. Oczywiście gracze lubiący samotnie pograć nie będą zawiedzeni, bo twórcy przygotowali bogaty tryb fabularny. Jeśli jednak mamy znajomych, którzy posiadają grę możemy stworzyć nawet czteroosobową ekipę.

Marvel's Avengers - cena i wersje

Gra dostępna jest na konsole PS4 i Xbox One. Można nadal składać zamówienia przedpremierowe (wtedy otrzymamy dodatkowe bonusy - np. w Media Expert będzie to specjalna koszulka z motywem Marvela).

av 1 scaled

opis gry: https://avengers.square-enix-games.com/

Wieści z Rozładowani.pl