Właśnie ukazało się najnowsze wydanie CD-Action. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wymagającego komunikatu, gdyby nie fakt, że czasopismo zostało przejęte przez Fantasyexpo i to pierwszy numer gazety wydany przez tę agencję. 

Nowy numer CD-Action
Źródło: CD-Action

Nowy numer CD-Action

Teraz ukazał się pierwszy numer CD-Action wydany przez Fantasyexpo. Właściciele w oficjalnym komunikacie podają, że wśród osób odpowiedzialnych za czasopismo znalazł się Dawid “spikain” Bojarski, pełniący funkcję redaktora naczelnego, Daniel “CormaC” Bartosik, zasiadający na stanowisku zastępcy redaktora naczelnego oraz Anna “Anya” Raguza, która jest odpowiedzialna za korektę. Ponadto, przedstawiciele Fantasyexpo podają, że na łamach czasopisma pojawiać się będą teksty dawno niewidzianych tam autorów, już teraz są to: gem, Berlin, MQc. Pierwszy numer wydany przez Fantasyexpo pozbawiony jest pełnej wersji gry, ale agencja nie rezygnuje całkowicie z tego pomysłu, musi go odpowiednio przeanalizować. Nowy numer CD-Action dostępny jest w kioskach oraz w wersji cyfrowej, a jego cena to 12,99 zł. 

Pamiętacie dinozaura z Chrome? Oto wersja na sterydach – Dino Swords

W środku zapowiedzi, recenzje i testy

W środku magazynu czytelnicy mogą znaleźć zapowiedzi nowych tytułów gier, a wśród nich Shadow Warrior 3, Halo Infinite oraz FIFA 21. Pokuszono się o recenzje 31 gier w tym Horizon Zero Dawn,  Fast & Furious: Crossroads, Death Standing, Destroy All Humans!. Ponadto w najnowszym CD-Action pojawiły się teksty publicystyczne oraz testy sprzętów. 

Zapomnijcie o „Batman: Arkham”. Pałeczkę przejmują „Suicide Squad” i „Gotham Knights”

CD-Action będzie się rozwijać

Właściciele zapowiadają, że czasopismo będzie dalej się rozwijać, a jednocześnie wracać poziomem jakości do starszych wydań. Pojawić się ma nowa wersja strona internetowej, a także kanał na YouTube. 

Źródło: CD-Action