Już dzisiaj start nowej domeny z Nowego Jorku, która może pobić wszelkie rekordy

Już dzisiaj start nowej domeny z Nowego Jorku, która może pobić wszelkie rekordy

Opublikowano 8.10.2014 8:01 -


Ten tydzień będzie bardzo emocjonujący dla wszystkich osób, które choć trochę interesują się niszową branżą domenową. Wszystko za sprawą nadchodzących premier końcówek, które wydają się być bardzo interesujące i które ostatecznie mogą nieźle namieszać w rankingach popularności. W końcu domeny .CITY czy .LAWYER na tle konkurencji, mają jasną grupę odbiorców. Najciekawiej jednak zapowiada się premiera nowej domeny, wprost z Nowego Jorku o nazwie .NYC.

Skąd pewność, że zainteresowanie domeną może zaskoczyć? Otóż pomijając jej geolokalizacyjne powiązanie, są już konkretne cyferki, które mogą określić trend zakupowy tej domeny. W jednej z pierwszych faz udostępniania tej domeny, zakupionych zostało ponad 6 000 sztuk. A to bardzo dobra prognoza na sprzedaż tej końcówki, kiedy zostanie ona udostępniona do publicznej rejestracji.

Aktualnie najpopularniejszą geodomeną, patrząc tylko na zainteresowanie podczas pierwszego dnia dostępności jest .BERLIN, który osiągnął ponad 30 tys. rejestracji, tuż za nim .LONDON, który osiągnął 10 tys. sprzedanych sztuk. W zasadzie nie pozostało wiele czasu do premiery, jestem jednak przekonany że premiera .NYC zje .LONDON a i może zagrozi .BERLIN, przekonamy się pewnie jutro, kiedy już dane ze sprzedaży zostaną zebrane. Premiera dzisiaj o 17.00 naszego polskiego czasu.

Wieści z Rozładowani.pl