Dzisiaj udostępniamy NIEOFICJALNIE katalog ofert Black Friday 2020, chcesz dostęp?

Opublikowano 23.11.2020 20:03 Aktualizacja: 24.11.2020 19:38 -


Szaleństwo zakupowe przy Black Friday zy Black Week  już na dobre się zaczęło. W redakcji mamy już kilka przykładów udanych zakupów, gdzie sam jestem jednym z tych, którzy zostawili Nintendo Switch w doskonałej cenie. Oficjalny start naszego katalogu w najbliższy piątek, wówczas udostępnimy go wszystkim. Dzisiaj jednak wyślemy go nieoficjalnie wszystkim naszym Czytelnikom. Chcesz otrzymać link? Zapraszamy.

Niedawno udostępniliśmy dla Was możliwość zgłaszania się do naszego katalogu Black Friday. Co do zasady dodanie do katalogu jest zupełnie za darmo, ale są i opcje premium do wyboru. Przy opcji darmowej jedynym zastrzeżeniem jest to, że nie obiecujemy dodania, bo obowiązuje kolejka. A jak to zwykle bywa, wszyscy czekają do ostatniej chwili. Jeśli chcecie darmowej promocji, to nie zwlekajcie, bo ofert wpływa z dnia na dzień coraz więcej.

Dopisz się do powiadomienia

Katalog budowany jest sukcesywnie nie tylko do końca tygodnia (Czarnego Piątku), ale do Cyber Monday. Aktualnie mamy około 90 propozycji, gdzie większość promocji już jest aktywna. Dzisiaj rozsyłamy do niego link, więc jeśli chcesz dostać powiadomienie, wystarczy dopisać się do naszego mejlingu poniżej. Dzisiaj dostaniesz link do katalogu, który będzie się aktualizował na bieżąco. Zapraszamy gorąco!

PS Wszyscy zapisani w naszym niusletterze, nie muszą zapisywać się ponownie.

[mc4wp_form id="22179"]

Wieści z Rozładowani.pl