Jeszcze większy! Samsung Galaxy Note 20+ na renderach

Opublikowano 25.05.2020 16:05 Aktualizacja: 3.06.2020 9:10 -


Nie wiem, czy taki smartfon określać już jako właśnie "smartfon", czy też już tablet. Rozmiary Samsunga Galaxy Note od zawsze zadziwiają, ale teraz zaczyna być już... strasznie.

Nowy Galaxy Note 20 Plus pojawił się właśnie na renderach i wygląda na to, że Samsung chce dać giganta. Widocznie są chętni na takie urządzenia. A jak wiadomo - jest popyt, to jest i podaż.

Przede wszystkim warto podkreślić jasno i wyraźnie, że to są tylko rendery, a nie oficjalne informacje. Źródła renderów jednak są dość wiarygodne. Pochodzą od dość znanego w "przeciekach" - @OnLeaks.

Łatwo zauważyć, że ekran Note 20 Plus jest większy od tego, który był w ubiegłorocznym modeli 10 Plus. Oprócz ekranu w oczy rzuca się większa "wysepka" z aparatami, a na pewno znacznie grubsza. Wszystko inne pozostaje praktycznie bez zmian - obudowa zbliżona, jeśli nie identyczna wizualnie do Note 10 Plus.

Jak sugeruje TheVerge - Samsung Galaxy Note 20 Plus będzie większy od 10 Plus. W poprzedniku mieliśmy do czynienia z ekranem 6,8 cala (w technologii AMOLED), teraz ma być 6,9 cala. Długość urządzenia ma wynosić około 165 mm, dla porównania S 10+ ma 162 mm.

zdjęcia, informacje i wideo: pigtou.com

Samsung Galaxy Note 20+ - premiera

Premiera nowego giganta od Samsunga ma odbyć się planowo pod koniec wakacji, prawdopodobnie w sierpniu. Nie wiadomo jednak, czy pandemia COVID-19 nie pokrzyżuje planów koreańskiego producenta. Prezentacje zapewne odbędzie się online. Na razie brak jest informacji na temat cen.

zdjęcia, informacje i wideo: pigtou.com

Wieści z Rozładowani.pl