Jesteś początkującym użytkownikiem WordPress? To miejsce jest dla Ciebie

Jesteś początkującym użytkownikiem WordPress? To miejsce jest dla Ciebie

Opublikowano 22.10.2018 13:33 -


Staramy się, jak bardzo możemy, wspierać ciekawe, rodzime inicjatywy. Dzisiejsza wpisuje się idealnie do tej kategorii, tym bardziej że niesie ze sobą ogromną pomoc dla początkujących użytkowników WordPress. Poznajcie serwis KompediumWP.

W sieci nie brakuje przeróżnych treści poradnikowych dedykowanych WordPress. Niestety, część z nich została porzucona już jakiś czas temu. Mam nadzieję, że ten sam problem nie dosięgnie KompediumWP.pl. Serwis ten powstał z myślą o początkujących użytkownikach popularnego WordPress. Nie znajdziecie tam żadnych innych treści niż te poradnikowe, prezentujące instrukcje oraz słownik najpopularniejszych pojęć związanych z WordPress. Wszystko zebrane w jednym miejscu.

Mega paka 56 darmowych motywów do WordPress - marzec, kwiecień i maj 2018

WordPress dla początkujących

Instrukcje i pomoce podzielone są na konkretne kategorie, by łatwiej można był odnaleźć się pośród wszystkich treści. Za całością stoi grupa fanów tej platformy, która wedle zapewnień spędziła sporo dni i nocy na przygotowaniu tak kompleksowych informacji. Wszyscy, którzy zaczynają swoją przygodę z WordPress, powinni zapisać ten serwis w zakładkach, bez wyjątku.

Jak już posiądziecie podstawową wiedzę, to zapraszamy ponownie do nas, po darmowe motywy WordPress. Polecamy także kurs WP dla początkujących!

 Zobacz Kompedium WP

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz