Oferta serwisu Panhost.pl powinna Cię zainteresować!

W ofercie tej firmy hostingowej warto zwrócić uwagę na pakiet „Wizytówka”. Jego koszt to jedynie 1,23 złotych/miesiąc (co daje dokładnie 14,76 zł/rok), a w cenie dostajemy 1 GB na dysku SSD, aż 20 GB miesięcznego transferu danych, wsparcie PHP dla wersji 5.4/5.5/5.6 oraz rejestrację jednej domeny .PL gratis. Brzmi zachęcająco, prawda?

Jeśli nie znasz się na kodowaniu, Panhost.pl przygotował dla Ciebie prosty kreator stron WWW – do stworzenia takiej strony potrzeba Ci jedynie wizji jej wyglądu i funkcjonalności. Kreator zawiera ponad 700 wzorów wyspecjalizowanych szablonów i zapewnia niezbędne narzędzia do realizacji swojego projektu.

R E K L A M A

Panhost.pl umożliwia także rejestrację domen internetowych w przystępnych cenach. Koszt rejestracji domeny .PL to 9,84 zł, zaś za jej przedłużenie na kolejny okres zapłacimy 50 złotych. Prócz opisanego pakietu hostingowego „Wizytówka” są dostępne jeszcze trzy inne: startowy, biznes i premium – także w dość atrakcyjnych cenach.

Korzystając z usług firmy możemy liczyć na bezpłatną pomoc, także podczas przenoszenia już istniejącej strony internetowej na hosting oferowany przez Panhost.

Podsumowując, Panhost.pl to ciekawa oferta dla osób, które chcą prowadzić swoją stronę internetową, przeznaczając na to niewielkie środki finansowe. Fachowe usługi w przystępnych cenach – tak w kilku słowach można opisać ten hosting. Warto dodać, że w celu zapewnienia stabilności firma korzysta z serwerów HP oraz Supermicro, a serwery działają w oparciu o bezpieczny system CloudLinux.