Jeśli jesteście fanami serii Stranger Things tak jak ja, to z pewnością zestaw przygotowany przez Lego wskoczy na Waszą listę „zachciewajek”. Fani odliczają dni do premiery 3 sezonu, która odbędzie się 4 lipca, a czas ten można zabić, budując dom  znany z serialu (po obu stronach).

Kilkanaście dni temu została wydana książka opowiadająca o losach jednej z bohaterek serialu, w sklepach jest masa gadżetów związanych z serialem, ale takiego zestawu jeszcze nie widzieliśmy. W pudełku od Lego dostaniemy 2287 części.

1 1

Z elementów możemy złożyć dom Byers’ów, a także jego „drugą stronę”. Wszystkie klocki odwzorowują bardzo dokładnie wyposażenie domu. Dodatkowo znajdziemy w zestawie osiem figurek, głównych bohaterów serialu. W domku umieszczone są oczywiście słynne lampki choinkowe, a Jedenastka spaceruje po domu z gofrem w dłoni.

R E K L A M A

Oczywiście jak na markę Lego przystało, tym bardziej w połączeniu ze Stranger Things, cena jest adekwatna do popularności serii. Jeśli jednak jesteś fanem dość lojalnym, to 200 dolarów nie powinno zmartwić. Wysyłki są realizowane już od dzisiaj dla członków Lego VIP (do dzisiaj nie wiedziałem, że jest coś takiego), a dla wszystkich pozostałych od 1 czerwca.