Wiem, że zaraz pojawią się głosy, że Disney robi tak, że Gwiezdne Wojny są już wszędzie, a ich logo pojawia się także na przysłowiowym papierze toaletowym. Dla mnie nie ma to jednak najmniejszego znaczenia, oceniam produkcję, a nie całą otoczkę.

Jeśli są tu jacyś fani Kylo Rena, to model ten będzie idealny dla Was. A jeśli aż tak kochacie Gwiezdne Wojny, że jesteście w stanie wymienić dla nich swój smartfon, to nie mam pytań. Specjalna edycja Samsunga Galaxy Note 10+ za chwilę trafi do sprzedaży.

samsung Sw2

Urządzenie jest w czarno-czerwonej kolorystyce, pasującej do „stylistyki” Kylo Rena. Oczywiście w zestawie znajduje się także dedykowana obudowa, Galaxy Buds i metalowa odznaka kolekcjonerska. Sam smartfon posiada specjalne oprawy graficzne i dostosowane dźwięki. Dzięki temu każdy będzie wiedział, po jakiej stronie mocy jesteś.

samsung Sw

Oczywiście sporym minusem może być cena. Wersja Note 10+ Star Wars trafi do 15 krajów, m.in. Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania. Na razie nie wiem, czy i kiedy telefon trafi do Polski. Będzie on dostępny w cenie 1300 dolarów (cena w USA). Można go kupić w sklepach Samsunga, a także na Amazonie. Sprzedaż rozpoczyna się 13 grudnia.

źródło: engadget.com


Posłuchaj nas!