Jest tu jakiś cwaniak? Sprawdź jak prędko potrafisz pisać na klawiaturze

Jest tu jakiś cwaniak? Sprawdź jak prędko potrafisz pisać na klawiaturze

Opublikowano 14.11.2016 21:03 - 6


Na dzisiejszy wieczór przygotowałem dla Was coś specjalnego. To tym razem nie ja będę pisał, tylko Wy. No dobrze, być może przesadziłem, ale to Wy będziecie przynajmniej naciskać dynamicznie klawisze na swojej klawiaturze, by pobić rekord, który ustanowiłem. Trudność to w zasadzie żadna, a frajdy bardzo dużo. Poznajcie narzędzie, które sprawdzi jak sprawnie piszecie na klawiaturze.

zrzut-ekranu-2016-11-14-o-20-23-46

Narzędzi tego typu w sieci jest kilka, nieco bardziej rozwiniętych i jak to się zwykło mówić: bardziej profesjonalnych, ale to właśnie to zasługuje na uwagę. Powody są dwa i to bardzo proste. Przede wszystkim jest to fajne i banalnie proste przygotowane narzędzie, które sprawdzi Waszą wydajność we wklepywaniu kolejnych zadanych znaków. Nie trzeba się nigdzie logować, ot tylko ty, tekst i wyniki na końcu. Będziesz albo T-Rexem albo wymowną ośmiornicą, to za sprawą wyniku, który składa się z trzech wartości:

  • WPM – words per minute,
  • CPM – w tym wypadku click per minute
  • Accuracy – czyli Twoja precyzja

Jest także druga strona medalu, ta ciekawsza. To ciekawe narzędzie, to nic innego jak podstrona promocyjna narzędzia Live Chat. Jak sama nazwa wskazuje, pomaga ono w bezpośrednim kontakcie z klientem za pośrednictwem strony internetowej. Jeśli będzie sprawny jak ośmiornica, dostaniesz nawet 40% rabat na Live Chat. Macie gotowy pomysł jak w kreatywny sposób, ściągnąć ruch na swoją stronę.

Waszego skilla możecie sprawdzić tu.

PS Mój wynik nie powala, ale pobijcie Filipa:

Awesome! You type with the speed of 81 WPM (356 CPM). Your accuracy was 100%. Congratulations!

Wieści z Rozładowani.pl

[s_button url="https://dailyweb.pl/szukamy-redaktorow-do-dailyweb/" target="blank" style="flat" background="#3cbe75" size="5" center="yes" radius="0" icon="icon: share-square-o"]Zobacz[/s_button]