Jest nowy trailer Red Dead Redemption 2. Gra zapowiada się świetnie!

Jest nowy trailer Red Dead Redemption 2. Gra zapowiada się świetnie!

Opublikowano 3.10.2018 20:48 -


Na tę grę czekają tłumy, a inni twórcy boją się wypuszczać produkcje w okolicy jej premiery. Najnowszy trailer „Red Dead Redemption 2” pokazuje, że nie bez powodu. Zdecydowanie jest bowiem na co czekać. I czego się bać…

Od premiery „Red Dead Redemption” na Xboksa 360 i PlayStation 3 minęło już ponad 8 lat. Do dziś pamiętam jednak, jak przemierzałem Dziki Zachód na swoim wierzchowcu, strzelałem z rewolweru do rzezimieszków czy polowałem w górach na niedźwiedzie. RDR to jedna z moich ulubionych gier, dlatego oczekiwania co do jej kontynuacji mam naprawdę, naprawdę duże.

Wiele wskazuje jednak na to, że Rockstar po raz kolejny spełni, a być może nawet przewyższy, oczekiwania fanów. Z „Red Dead Redemption 2” dostaliśmy drugi (i prawdopodobnie ostatni) zwiastun z rozgrywką, który… No co tu dużo mówić, pokazuje po prostu piękną, klimatyczną grę.

Gameplaye opublikowane przez Rockstar oraz relacje dziennikarzy, którzy mieli już okazję zapoznać się z grą, wskazują na duży jakościowy skok względem pierwszego RDR czy nawet GTA V. Szczegółowe animacje, daleko sięgający horyzont, żywa i różnorodna przyroda — to tylko kilka z elementów, które sprawiają, że gra wygląda niesamowicie realistycznie, pozwalając jeszcze lepiej chłonąć przedstawioną historię i świat.

Na dodatek teren dostępny w grze ma być większy nawet od tego z GTA V, dostępne będą dziesiątki strojów i broni, a głównemu bohaterowi – podobnie jak Geraltowi w „Wiedźminie 3” – z czasem będą rosły broda i włosy. Rockstar stawia przede wszystkim na realizm — miasta mają być żywe, ze spotkanymi ludźmi będziemy mogli wchodzić w interakcje w różny sposób. Część z nich będzie się nas np. bała lub będzie się trzymała z dala ze względu na odór i brudne ubrania głównego bohatera. Wszystko po to, aby gracz mógł lepiej chłonąć to, co na ekranie.

Kiedy red dead redemption 2?

Premiera „Red Dead Redemption 2” odbędzie się już 26 października. Nie jest przypadkiem, że w tym czasie praktycznie żaden inny wydawca nie zdecydował się na rzucenie do sklepów swoich gier. Chodzą plotki, że termin ten przeraził przede wszystkim EA, które przesunęło swojego „Battlefielda 5” o miesiąc — z 19 października na 20 listopada. Cóż, po zobaczeniu ostatniego trailera RDR 2 – trudno się tej panice dziwić.

Wieści z Rozładowani.pl