W zasadzie można powiedzieć, że wszystkie przecieki się potwierdziły. Zarówno co do części zastosowanych technologii, ale także pokrywają się rendery nowego opakowania urządzenia. Mamy do czynienia z piękną, kanciastą obudową, która skrywa sporo nowych możliwości.

Nowy iPad Air wygląda fenomenalnie!

Ekran iPada Air wyposażony będzie w technologię True Tone, powłokę antyrefleksyjną i napędzany będzie Liquid Retina. Przez usunięcie paskudnych ramek urządzenie zyskało większy ekran: 10.9′ i jeszcze lepszą rozdzielczość: 2360×1640, co w praktyce daje nasycenie 3,8 miliona pikseli. Apple wsadziło także nowy procesor do iPada Air – 14 bionic.

Prawdziwą ciekawostką jest zastosowanie TouchID w… przycisku home. Przyznam że pomysł jest genialny w swojej prostocie, ale aż prosiło się o zastosowanie FaceID. Ciekawe jak to rozwiązanie sprawdzi się w praktyce.

iPad Air 8 generacji będzie dostępny aż w pięciu kolorach. Zapowiada się bardzo interesująco, Apple dorzuca z każdą aktualizacją kolejne warianty kolorystyczne. Najważniejszą jednak informacją jest jednak cena. Nowy iPad Air będzie kosztował 600$ i dostępny będzie od przyszłego miesiąca.

/wpis aktualizowany/


Posłuchaj nas!