Jest lista telefonów, które otrzymają MIUI 12. Jesteś szczęśliwcem?

Jest lista telefonów, które otrzymają MIUI 12. Jesteś szczęśliwcem?

Opublikowano 9.04.2020 8:01 -


Jak już wymieni się telefon na nowy, najlepszy i wybrany spośród tysięcy innych modeli, kolejne emocje czekają nas przy dużej aktualizacji. To jest moment, dla którego wiele osób kupuje najnowsze modele – szybkie aktualizacje w pierwszej kolejności. Posiadaczy nowych Xiaomi ucieszy zatem, że została opublikowana nieoficjalna lista telefonów, które dostaną nowy ROM z MIUI 12. Czy Wasz telefon jest na liście, czy rozważacie już jego wymianę?

Na początku tego roku pojawiła się informacja, że nowe oprogramowanie z MIUI 12 jest w fazie rozwoju. W międzyczasie pojawiały się informacje o kolejnych szczegółach tego ROM-u. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy ruszą testy beta ani kiedy zobaczymy oficjalną wersję na pierwszym modelu Xiaomi. Mimo to udało się dojść do nieoficjalnej listy telefonów, które otrzymają aktualizację w pierwszej kolejności.

Lista

Nikogo na pewno nie zaskoczyła najnowsza seria Mi 10, Mi 10 Pro oraz Mi Note 10 i Mi Note 10 Pro wymienione tutaj jako CC9 (nomenklatura na rynek chiński). Oczywistym było również, że seria Mi 9 (z Mi 9 SE) również otrzyma aktualizację. Myślę, że bardziej interesująca jest obecność również Mi8.

Niemal cała seria Mi Mix również otrzyma MIUI 12. Prawie cała, bo zabrakło tutaj najstarszego Mi Mix pierwszej generacji.

Lista obejmuje również urządzenia spod marki Redmi. Redmi K30, którego na naszym rynku jeszcze nie ma oraz Redmi K20 Pro i Redmi K20, które na naszym rynku otrzymały nazwy Xiaomi 9T i 9T Pro. Uff, jakie to skomplikowane.

Reszta modeli Redmi nie ma już takich problemów i ich nazwy są analogiczne to tych na naszym rynku. Redmi, które otrzymają MIUI 12 to Redmi 8 Pro, Redmi Note 8, Redmi 7 Pro, Redmi Note 7, Redmi 8, Redmi 8A, Redmi 7 i Redmi 7A.

Chciałbym zaznaczyć ponownie, że nie jest to oficjalna lista. Może być ona zatem poszerzona o modele, które dostaną aktualizację w drugim etapie. Na pewno taką nadzieję mają właściciele nadal fajnego Mi Mix. W końcu jest to nadal ciekawy kąsek dla tych, co chcą oszczędzić parę złotych, bo nadal wygląda zjawiskowo.

Kocham bezramkowy telefon, nie cierpię notcha. Czy zatem Xiaomi to najlepsza opcja? Recenzja Mi MIX 2

Wieści z Rozładowani.pl