Jest coś gorszego niż kolejki na poczcie. To powrót do pracy, po intensywnym urlopie.

Jest coś gorszego niż kolejki na poczcie. To powrót do pracy, po intensywnym urlopie.

Opublikowano 6.08.2017 20:59 Aktualizacja: 6.08.2017 21:00 - 1


W moim personalnym rankingu największych koszmarów życia codziennego, nastąpiła zmiana lidera. Stanie w kolejce na poczcie, zostało zdetronizowane przez depresje po-urlopową. Koszmarny przypadek, wolałbym hurtowo odbierać awiza, znalezione w swojej skrzynce pocztowej.

W moim rankingu top 3 najgorszych doświadczeń życia codziennego z pewnością znalazłoby się jeszcze stanie w miejskich korkach. To równie frustrujące i doskonale niszczące czas. Jednak nic nie równa się z końcem urlopu. Perspektywa powrotu po błogim odpoczynku, nicnierobieniu i ogólnym poświęcaniu uwagi rzeczom mało istotnym (zrobiłem pierwszy video-dokument), brzmi fatalnie.

Sami doskonale wiecie, jak to jest. Koniec biadolenia, czas na fakty. Gdybyśmy byli jednostką administracji państwowej, to mógłbym ogłosić konsultacje społeczne jako zakończone. Na początku tego kończącego tygodnia wysłaliśmy ponad 300 zaproszeń, do Was – Czytelników.

Idea była prosta, chcieliśmy zaprezentować wybranej grupie nasz nowy motyw i poznać Waszą opinię, przemyślenia czy zwyczajnie znalezione błędy. Tak się składa, że dzisiaj oficjalnie zamknęliśmy tę część, wyłoniliśmy najbardziej trafne spostrzeżenia, sugestie czy po prostu błędy i uzupełniliśmy listę rzeczy to-do.

Dziękuję wszystkim tym, którzy zabrali głos, za rzeczową dyskusję, a i czasem nawet jej brak ;-) Tym samym chciałbym ogłosić, że z tygodniowym poślizgiem, na początku przyszłego tygodnia zaprezentujemy Wam wszystkim naszą nową odsłonę DailyWeb. Nie ważne jak bardzo urlopowa depresja zjada determinację, będzie nowocześnie, ascetycznie i estetycznie.

Wieści z Rozładowani.pl