Świat technologiczny obiegła wieść o prawdopodobnym, nowym wyglądzie słuchawek od Apple – AirPods. O ile ciężko ocenić końcowy wygląd, o tyle możemy spodziewać się zmian konstrukcyjnych i nawet wizualizacji finalnego produktu.

Jeden z użytkowników Twittera pokusił się, by przygotować wizualizacje końcowego produktu, na podstawie wycieku. Końcowy efekt jest… przynajmniej zastanawiający.

alleged airpods 3 prototype surfaces 140

Jeśli przeciek okaże się prawdziwy, to najpewniej możemy spodziewać się gumowego wykończenia AirPodsów, co oczywiście ma sens z punktu widzenia technicznego. Otóż gumowy fragment słuchawek będzie doskonale współgrał ze wspomnianą technologią noise cancelling. Jenak wizualizacja tego, jak może wyglądać końcowy produkt, przygotowana przez Michael Rieplhuber’a, wygląda… koszmarnie.

R E K L A M A
AirPods Concept
Wizualizacja nowego wyglądu AirPods nie wygląda fortunnie.

Jestem częstym użytkownikiem AirPods drugiej generacji (moja żona z nich korzysta) i naprawdę sobie je cenie. To świetny i bardzo wygodny produkt, ale dla mnie przeznaczony tylko do komfortowego prowadzenia rozmowy przez telefon. Słuchanie muzyki dla mnie odpada przez niską jakość, brak wygłuszenia. Nowe słuchawki, jakie by brzydkie nie były, mogą ten aspekt nieco usprawnić.

Mimo wszystko mam nadzieję, że wszystkie te przecieki nie są prawdziwe, bo mielibyśmy do czynienia z prawdziwymi koszmarkami. Pewne jednak jest to, że Apple nawiąże mocno do aktualnego designu słuchawek. Kiedy ma się pojawić nowa odsłona AirPodsów? Tego przecieki niestety nie prezentują.

Źródło: 9to5mac


Posłuchaj nas!