Jeśli szukasz absolutnie prostej aplikacji do TO DO listy, Swipes przypadnie Ci do gustu

Opublikowano 11.08.2016 20:10 Aktualizacja: 19.08.2016 16:23 -


Swipes jest bardzo prostą aplikacją, która pozwala nam w bardzo prosty sposób zarządzać naszymi zadaniami i czynnościami.  Mimo swojej prostoty, zachowała zaawansowane funkcjonalności, m.in synchronizację z Evernote i Gmail.

Sama aplikacja posiada 3 sekcje tj. czerwona - zadania odłożone na póżniej (wieczorem, jutro, w następnym tygodniu itd.), żółta - zadania na teraz, oraz zielona - zadania wykonane. Samo dodanie nowych tasków sprowadza się do naciśnięcia guzika z plusem, na samym dole aplikacji. Nowe zadanie pojawi się w żółtej sekcji, lecz jeśli chcemy je odłożyć na póżniej lub nasze zadanie zostało wykonane, można za pomocą gestów w prosty sposób umieścić je w danych zakładkach. Odpowiednio gest palcem w lewo pozwala nam odłożyć zadanie do sekcji czerwonej, prawo - sekcja zielona.

Swipes-on-ios

W lewym dolny rogu aplikacji, mamy możliwość wyszukiwania i filtrowania zadań, dodawania tagów. Ustawienia pozwalają nam włączyć tryb ciemny aplikacji, włączyć drzemkę powiadomień i jak już wspomniałem zsynchronizować konto z Evernote i Gmail.

Jeszcze kilka słów o wersji aplikacji na system macOS, sama zasada działania jest dokładnie taka sama jak na wersje mobilne, ale spodobała mi się bardzo możliwość dodania nowego zadania z poziomu systemowej górnej belki. Dodaniu nowej czynności towarzyszy bardzo przyjemny sygnał dźwiękowy.
Oczywiście między komputerem a smartphonem, bardzo dobrze działa pełna synchronizacja nowych zadań.

Aplikacja jest dostępna za darmo przez przeglądarkę internetową oraz systemy iOS, Android i macOS.

Wieści z Rozładowani.pl