Jeśli szukasz absolutnie prostej aplikacji do TO DO listy, Swipes przypadnie Ci do gustu

Jeśli szukasz absolutnie prostej aplikacji do TO DO listy, Swipes przypadnie Ci do gustu

Opublikowano 11.08.2016 20:10 Aktualizacja: 19.08.2016 16:23 -


Swipes jest bardzo prostą aplikacją, która pozwala nam w bardzo prosty sposób zarządzać naszymi zadaniami i czynnościami.  Mimo swojej prostoty, zachowała zaawansowane funkcjonalności, m.in synchronizację z Evernote i Gmail.

Sama aplikacja posiada 3 sekcje tj. czerwona – zadania odłożone na póżniej (wieczorem, jutro, w następnym tygodniu itd.), żółta – zadania na teraz, oraz zielona – zadania wykonane. Samo dodanie nowych tasków sprowadza się do naciśnięcia guzika z plusem, na samym dole aplikacji. Nowe zadanie pojawi się w żółtej sekcji, lecz jeśli chcemy je odłożyć na póżniej lub nasze zadanie zostało wykonane, można za pomocą gestów w prosty sposób umieścić je w danych zakładkach. Odpowiednio gest palcem w lewo pozwala nam odłożyć zadanie do sekcji czerwonej, prawo – sekcja zielona.

Swipes-on-ios

W lewym dolny rogu aplikacji, mamy możliwość wyszukiwania i filtrowania zadań, dodawania tagów. Ustawienia pozwalają nam włączyć tryb ciemny aplikacji, włączyć drzemkę powiadomień i jak już wspomniałem zsynchronizować konto z Evernote i Gmail.

Jeszcze kilka słów o wersji aplikacji na system macOS, sama zasada działania jest dokładnie taka sama jak na wersje mobilne, ale spodobała mi się bardzo możliwość dodania nowego zadania z poziomu systemowej górnej belki. Dodaniu nowej czynności towarzyszy bardzo przyjemny sygnał dźwiękowy.
Oczywiście między komputerem a smartphonem, bardzo dobrze działa pełna synchronizacja nowych zadań.

Aplikacja jest dostępna za darmo przez przeglądarkę internetową oraz systemy iOS, Android i macOS.

Wieści z Rozładowani.pl