Jeśli podobał Ci się Black Mirror, to koniecznie sprawdź darmowy DUST

Jeśli podobał Ci się Black Mirror, to koniecznie sprawdź darmowy DUST

Opublikowano 19.03.2019 12:53 -


Black Mirror – wizja przyszłości pokazującą, w jaki sposób mogą być używane technologie dostępne właściwie już teraz. Serial, który otworzył wielu osobom oczy na to, co może się stać. U mnie pozostawił też spory niedosyt kolejnych sezonów.

Wizje tam przedstawione były często straszne. Wydaje mi się, że ich straszność polegała na tym, że będąc jednocześnie wizjami przyszłości, były poniekąd bardzo realistyczne i współczesne. Kolejne odcinki łykałem, gdy tylko miałem czas. W sumie to, kiedy nie miałem czasu też chciałem tę serię oglądać, więc reorganizowałem mój terminarz aktywności popołudniowo-wieczornych. Pech chciał, że serialowe widowisko się skończyło.

I wtedy wchodzi DUST. Cały na biało

Niedosyt wideo tego typu – pokazującego przyszłość nie zawsze w kolorowych barwach oraz to, w jaki sposób technologia może ewoluować – we mnie pozostał. Do niedawna brakowało mi tego typu contentu. Te czasy jednak minęły. Przynajmniej do czasu, kiedy połknę wszystkie 375 wideo na kanale DUST.

Tak. Na kanale. DUST to kanał na YT, na którym produkcje umieszczane są bez reklam. Znajdziecie tam pojedyncze wideo jak to powyżej, ale też różne serie, które możnaby nazwać mini serialami. Wszystko łączy jeden, wspólny mianownik – są zrobione naprawdę profesjonalnie i realistycznie.

Na stronie DUST znalazłem opis tego, czym są:

DUST, a division of global content studio Gunpowder & Sky, is the first premium sci-fi entertainment brand that reaches fans across all platforms, giving voice to emerging and established filmmakers. DUST presents thought-provoking science fiction content, exploring the future of humanity through the lens of science and technology. From timeless to cutting-edge movies, series and short films, DUST acquires, produces and distributes content from established and emerging filmmaking voices.

Z tego co zauważyłem, na kanale raz na tydzień pojawia się dłuższy film, który składa się z kilku (5 lub 6) krótszych opowiadań.

Z całego serca, a właściwie to mózgu, polecam Wam zapoznać się z kanałem DUST oraz, jeśli jesteście fanami tego typu produkcji, zostawić im suba. Dziwię się, że taki kanał ma “tyko” 766K subów, a ich produkcje z pewnymi wyjątkami po parędziesiąt tysięcy odtworzeń.

Wieści z Rozładowani.pl