Jeśli planujesz kupno kursu online, to najlepszy moment. Kilka najciekawszych propozycji z ceną -20%

Jeśli planujesz kupno kursu online, to najlepszy moment. Kilka najciekawszych propozycji z ceną -20%

Opublikowano 28.07.2016 9:36 - 3


 

Nasz partner Strefa Kursów, obchodzi swoje 10 urodziny. Abstrahując od iPadów, które można wygrać w zorganizowanym przez nich konkursie na tą okazję, jest coś co powinno zainteresować Was jeszcze bardziej. Przy okazji urodzin, wszystkie ceny kursów zostały pomniejszone o bagatela 20%. To doskonała oferta, bo jest naprawdę w czym wybierać. Postanowiłem rzucić okiem na to, co zapowiada się bardzo interesująco, jak i polecić Wam kursy, które już do tej pory recenzowaliśmy.

Na początek kilka kursów, o których pisaliśmy na łamach DailyWeb:

Kurs-UX-UI-sztuka-uzytecznego-projektowania Kurs UX

Kurs, który wzbudził ogromne zainteresowanie wśród Was, naszych Czytelników. Łukasz miał okazje go nawet zrecenzować na łamach DailyWeb i zachęcić do wydatku, bo jest on wart tych kilku groszy. Znajdziecie tam praktyczne podstawy, bez nudnej i suchej teorii, podstawy prototypowania czy projektowanie w dedykowanych narzędziach takich jak Adobe Illustrator czy UX Design.

 


 

Kurs-Angular-2-od-podstaw Kurs Angular 2 od podstaw

To także propozycja o której pisaliśmy. To kurs, do którego wpis na DailyWeb jest jednym z najpopularniejszych, patrząc na ilość wejść na sam artykuł. Ponoć absolutny must have każdego frontendowca. Jak zapewniają twórcy kursu, jedyne co będziesz potrzebował to dobrą znajomość HTML i podstawową JavaScript.

 


 

Kurs-programowanie-dla-dzieci Kurs programowania dla dzieci

Propozycja dla wszystkich rodziców, którzy od małego chcą wciągnąć swoje dzieci w świat logicznego myślenia, ucząc swoje pociechy podstaw programowania. Formuła wygląda naprawdę znakomicie i szczerze nie mogę się doczekać, kiedy mój syn nieco podrośnie, by móc razem z nim rozwiązywać praktyczne zadania logiczne. Także o nim wspominaliśmy na DailyWeb.

 


 

Kilka kursów, które zapowiadają się bardzo interesująco:

Fundamenty-programowania Podstawy programowania

Ten kurs wydaje się być całkiem dobrym rozwiązaniem dla osób, które planują w końcu znaleźć czas i nauczyć się programować w wybranym przez siebie języku. Co ciekawe w kręgu moich znajomych zjawisko to jest bardzo popularne, z prostego powodu: wiąże się ono z lepszymi perspektywami na prace. I tak mam kilku kolegów socjologów czy politologów, którzy na codzień programują :)

 


 

Wprowadzenie-do-tworzenia-stron-internetowych Wprowadzenie do tworzenia stron internetowych

Trzymając się ducha kursów od podstaw, to także interesujący tytuł, który warto podzielić się z rodziną. Jaka będzie z tego korzyść dla nas? Ot w końcu dadzą nam spokój z tworzeniem “bardzo prostych i szybkich stron z raptem kilkoma linkami”.

 


 

Produktywne-tworzenie-stron-z-LESS-SASS Tworzenie stron z LESS & SASS

Kurs co do którego próbowałem znaleźć czas wielokrotnie. Niestety nie udało mi się. Propozycja dla osób nieco bardziej zaawansowanych, do skutecznego przyspieszenia Twojej pracy nad tworzeniem stron internetowych. Must have.

 


 

Kurs-Photoshop-projektowanie-stron Kurs Photoshop – projektowanie stron

Cóż by to było gdyby w zestawieniu nie znalazł się Photoshop? Kurs ten poświecony jest wykorzystaniu popularnego programu graficznego do celów tworzenia layoutów czy też mockupów chociażby stron internetowych.

 


 

Kurs-Budowa-stron-w-HTML5 Budowa stron w HTML5

Z tym kursem poznasz tajniki, które niesie ze sobą specyfikacja HTML5, a przynajmniej tak zapewniają twórcy. Doskonałe uzupełnienie do pozostałych kursów.

 


 

Kurs-Programowania-w-JavaScript Kurs JavaScript

Mamy projektowanie graficzne, mamy podstawy HTML i tworzenia stron, mamy podstawy programowania, więc w stawce nie może zabraknąć JavaScript!

 


 

Ponadto polecamy zobaczyć:

Efektywna-praca-w-Sublime-Text Efektywna praca w Sublime Text

 


Kurs-efektowne-strony-z-CSS3 Kurs CSS3

 


Kurs-PHP-7-od-podstaw Kurs PHP7

 


Pozycjonowanie-i-optymalizacja-stron Pozycjonowanie i optymalizacja

 


Kurs-tworzenie-stron-z-WordPress

Kilkanaście kursów WordPress (od amatora do profesjonalisty)

 

Jeśli planujecie jakiś kurs dla siebie, to polecam się pospieszyć z wyborem. Ta dość interesująca promocja trwa tylko do 31.07.2016. Dodam, by była jasność, że Strefa Kursów nam nie zapłaciła za ten wpis (chociaż chyba powinna ;-) ), a my tylko dokleiliśmy reflinki, które mam nadzieję, nie będą cierniem w Waszym oku.

Pełną listę kursów znajdziecie tutaj, wraz z podziałem na kategorie tematyczne. Jest w czym wybierać, gorąco polecam.

Wieści z Rozładowani.pl