Jeśli chcesz do nas dołączyć, to lepiej się spiesz! Ostatnie dni rekrutacji do zespołu DailyWeb

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to lepiej się spiesz! Ostatnie dni rekrutacji do zespołu DailyWeb

Opublikowano 2.08.2016 8:52 -


Mogę rzec oficjalnie, że to była dość interesująca rekrutacja. Trafiło do nas kilka bardzo wartościowych zgłoszeń, kandydatów, którzy określają się jako zdeterminowani, pełni pasji i chęci do wspólnego działania. Cele są wielkie, ale widoczne na horyzoncie, dlatego najpierw skupiamy się na małych kroczkach. Do tego potrzebujemy kilka osób, które będą mogły nam ten cel osiągnąć.

Co ciekawe zanosi się, że na okres próby trafi do nas większa liczba osób niż planowana. To nawet dość celowa zagrywka z naszej strony, z prostego i dość regularnie sprawdzającego się schematu, że tylko co trzeci będzie miał w sobie tyle pokładu energii i chęci by działać systematycznie. Inną ciekawostką jest to, że będą także wielkie powroty :-)

Dlatego jeśli chcecie jeszcze spróbować swoich sił, to macie ostatnie dni by tego dokonać. Rekrutacje zamykamy z końcem tego tygodnia tj. 05.08.2016r., a potem zadzieje się magia. Przedstawimy Wam naszych nowych kandydatów, a ich teksty jeszcze w postaci nieco mniej formalnej, będą się pojawiać na łamach DailyWeb.

Działamy pod szyldem bycia pasjonatów, lecz od nowych członków wprowadzamy opłaty mobilizacyjne per wpis, w końcu budżet nam na to pozwala a i po cichu liczymy, że wkrótce staną się one regularnym wynagrodzeniem. To także jeden z celów.

Wszystkich, którzy chcą spróbować, zapraszam pod dedykowany adres rekrutacji.

Rekrrrrutacja!

PS Niezależnie od decyzji, skontaktuje się z każdym kandydatem w okolicach końca terminu rekrutacji lub chwile przed jego końcem.

Wieści z Rozładowani.pl