Jedziemy na IFA 2019!

Jedziemy na IFA 2019!

Opublikowano 9.08.2019 11:34 -


Za każdym razem, gdy otrzymywaliśmy zaproszenie na stoisko firmy X, podczas targów IFA, MWC czy CES, to smutek ogarniał serce me, bo musieliśmy odpowiedzieć: Dziękujemy, ale nie wybieramy się. W tym roku po raz pierwszy odpisujemy: Jasne, wpadniemy!

Ciągle w głowie mam słowa, że jeśli medium internetowe czy inny projekt internetowy ma osiągnąć sukces, to zrobi to w dwa lata od założenia, albo wcale. Po dwóch latach od startu DailyWeb nie miałem uczucia sukcesu, w zasadzie do tej pory go nie mam, bo prowadzenie takiego serwisu, to ciągła pogoń. Dopiero w momentach podsumowań, tzn. kolejnych rocznic, rekordów oglądalności, pojawia się moment refleksji na zasadzie: kurczę, w sumie sporo osiągnęliśmy już. Nie trwa to jednak długo, bo człowiek wraca do pchania tego wózka dalej.

W ubiegłym miesiącu pobiliśmy rekord oglądalności, nasz ruch przekroczył magiczną granicę 0,5 mln sesji, przy 350k UU. W tym miesiącu, jeśli zachowamy trend, skończymy z 0,8 mln sesji i ponad 0,5 mln UU. Wakacyjne miesiące od zawsze były dla nas bardzo łaskawe, odkąd pamiętam! Co naturalnie cieszy, bo to kolejne cyferki, które pokazują, że to co robimy ma sens.

Mamy trzeci rekord w tym roku na DailyWeb! Podwoiliśmy ruch!

Dzisiaj jednak o kamieniu milowym, który zawsze chciałem osiągnąć. Przy okazji wszystkich targów, zazdrosnym okiem patrzyliśmy na kolegów z większych redakcji, że mogą uczestniczyć w świętach gadżeciarzy, czyli targach elektroniki użytkowej, mobilnej i wszystkich innych, które uchodzą za największe na świecie. Gdy otrzymywaliśmy zaproszenia od agencji PR, osób, które znamy z wieloletniej już korespondencji, musieliśmy zawsze odmawiać z wielkim żalem, bo wydarzenie niestety zjadało nasz budżet.

Cieszę się ogromnie, że tym razem możemy odpisywać z wielką przyjemnością, że widzimy się na miejscu, bo tym razem nasze budżety pozwalają nam na wysłanie 4 redaktorów na tegoroczne IFA! Oczywiście wszystko dzięki AirBnB, dzięki któremu znaleźliśmy niedrogie noclegi, w pobliżu miejsca targów, ekonomicznemu środkowi transportu i chęci Daniela, Kuby i Dominiki. Ciesze się ogromnie, bo od zawsze chciałem dla Was przygotować prawdziwą relację z takich targów, mimo że akurat IFA ma dość różne opinie.

Jesteśmy na IFA, zobacz naszą relację z najciekawszych premier!

Niemniej planujemy dla Was kompleksową relacje Live, będziemy wyposażeni w sprzęt nagrywający, chcemy stworzyć tonę relacji, jeszcze więcej video-wywiadów i pokazać Wam wszystko, co najciekawsze na takim wydarzeniu.

Nawet jeśli 75% sprzętów na IFA, to sprzęt AGD!

Wieści z Rozładowani.pl