Data ta już wcześniej przewijała się w wielu przeciekach, wskazywały na nią również poprzednie lata. Jeśli faktycznie Apple pokaże nowe iPhone’y w drugi wtorek września, to wiele wskazuje na to, że model ten trafi do sklepów jeszcze tego samego miesiąca.

Druga konfa ma odbyć się 27 października. Wtedy Apple pokaże MacBooki z nowym procesorem Apple Silicon, o którym pisaliśmy już wcześniej.

Peryskopowy aparat pojawi się w iPhone w 2022 roku

IPHONE 12 – PORÓWNANIE ROZMIARÓW NA TLE STARSZY MODELI OD APPLE

macrumors.com
macrumors.com

IOS 14 – WŚRÓD NOWOŚCI REAKCJA NA POKLEPANIE PO PLECACH

Funkcja ta nie została co prawda (chyba, że przeoczyłem) pokazana podczas konferencji WWDC 2020, ale wersja beta dla programistów już jest, a ci szybko wyłapują kolejne nowinki. Niektórzy z testujących wychwycili, że iPhone reaguje na podwójne lub też potrójne dotknięcie z tyłu iPhone’a. W ten sposób można łatwo korzystać z gestów i skrótów.

WWDC 2020 – IOS 14: WIDGETY NA IPHONIE

Bez problemu będziemy mogli wyświetlać informacje z aplikacji takich jak zdjęcia, booking na ekranie początkowym. Pogoda oczywiście też znajdzie dla siebie miejsce. Biblioteka widgetów jest ogromna, a każdy znajdzie coś dla siebie.

GRUPOWE WIADOMOŚCI IMESSAGE

ios14 wiadomosci 2

Grupowanie wiadomości było zapowiadane już od dawna. Teraz staje się faktem. Chodzi oczywiście o tworzenie grup, podobnie jak ma to miejsce na Messengerze. Możemy zaprosić grupę znajomych, oznaczać ich i tworzyć ich awatary. Dla mnie – mega rozwiązanie!

źródło: Twitter