Chodzi o słuchawki douszne, bezprzewodowe. Do tej pory ciężko komuś konkurować z AirPodsami od Apple, mimo że na rynku tego typu słuchawek jest całkiem pokaźna liczba. Teraz ma się to zmienić, poznajcie JBL Club Pro+.

Nowe słuchawki JBL Club Pro+ z aktywną redukcją szumu

Na początku stycznia JBL zaprezentowało całą serię słuchawek Club. Były to zarówno słuchawki nauszne, jak i douszne, ale przewodowe (te drugie). Brakowało takich stricte BT. Teraz firma pokazała zupełną nowość. Zestaw bezprzewodowych, dousznych słuchawek JBL Club Pro+ kosztuje 199,95 dolarów. Moim zdaniem stanowi to niezłą konkurencję dla nadgryzionego jabłka.

JBL Club Pro+ – parametry

  • wspomniana aktywna redukcja szumów (ANC)
  • bezprzewodowe ładowanie
  • szeroka konfiguracja dźwięku
  • trzy wbudowane mikrofony
  • sterowanie dotykowe

Termin Club w nazwie nie jest oczywiście przypadkowy. Chodzi mianowicie o tryb Stage, który pozwala na dostosowanie ustawień do wymagań dijeskich. W pracy nad equalizerem brało udział kilkunastu najlepszych światowych DJ’i.

Producent zapewnia, że nowe słuchawki są wodoodporne i posiadają certyfikat IPX4. Na jednym ładowaniu powinny wytrzymać do ośmiu godzin. Etui pozwoli natomiast na trzykrotne ładowanie, co daje nam łącznie 24 godziny użytkowania. Przy aktywowanym trybie ANC jedno ładowanie starczy natomiast na sześć godzin.

Samsung pokazał nowy projektor 4K, który jako pierwszy otrzymał certyfikat HDR10+ | IFA 2020

Oprócz ANC, Club Pro + TWS oferuje również opcję dźwięku otoczenia, jeśli chcesz mieć oko na to, co dzieje się wokół ciebie. A jeśli chcesz zabrać je ze sobą na trening, słuchawki douszne są wodoodporne i odporne na pot zgodnie z normą IPX4. JBL twierdzi, że ten model będzie działał do ośmiu godzin po naładowaniu z trzema dodatkowymi ładowaniami (24 godziny) w etui. Jednak firma zauważa, że ​​jeśli masz aktywny ANC, liczba ta spada do sześciu godzin. JBL zawiera również funkcję szybkiego ładowania, która zapewni godzinę słuchania w 10 minut. Co więcej, obsługiwane jest ładowanie bezprzewodowe z certyfikatem Qi – funkcja, która staje się coraz bardziej powszechna, ale wciąż nie jest standardem.

Słuchawki pojawią się w sprzedaży 25 października.

źródło: TheVerge


Posłuchaj nas!