Jako zespół DailyWeb jeszcze czegoś tak spektakularnego nie robiliśmy nigdy!

Jako zespół DailyWeb jeszcze czegoś tak spektakularnego nie robiliśmy nigdy!

Opublikowano 25.06.2017 21:32 Aktualizacja: 25.06.2017 22:14 - 9


Przełom czerwca i lipca miał być dla Was, naszych Drogich Czytelników pełen niespodzianek. Chcieliśmy koniecznie zaprezentować Wam nowy motyw, nad którym już chwilę pracujemy. To jednak nie wszystko, miał być także innowacyjny projekt, który mógłby nieco zamieszać na nudnym… popularnym rynku. Nic jednak z tego, odwołujemy te plany.

Wspomniałem ostatnio na naszym fanpejdżu, że pracujemy nad czymś dla Was. To coś, co wywróciło wszystko do góry nogami i jeszcze bardziej wywróci. Dzisiaj nieco więcej o całości, ale nie za dużo – rzecz oczywista.

Dawno nie byłem tak zestresowany, pełen podekscytowania i pełen nadziei w jednym momencie. To uczucie trwa od ostatnich dwóch tygodni, bo właśnie wtedy dostaliśmy gorącego ziemniaka. Mimo, że już pierwsze kamienie milowe za nami, to ja dalej nie mogę zdradzić zbyt wiele. To nieuczciwe, że będę mógł Wam pokazać i opowiedzieć o wszystkim, dopiero kiedy będzie produkt finalny. Cała uwaga, cała wolna chwila, wszystko skierowane by dopiąć każdy guzik.

Żeby jednak nie było nieporozumień, przez ten cały czas będziemy Was się starać nieco ukierunkować. Nie chcemy, by finalnie Wasze serce przestał pompować krew w wyniku zawału. Niezależnie od tego, czy efekt Was poraził czy absolutnie rozczarował. Dlatego, będziemy robić wrzutki na naszego Instagrama i częściowo na naszego fejsbuka, pokazując Wam nad czym właśnie pracujemy. Śledźcie nas, powinno być interesująco :-)

Wszystkie wpisy na naszym Instagramie, będą oznaczone hasztagiem: #DWsneakPeek

Dodam, że ten naprawdę szybki projekt angażuje prawie cały nasz skład i jeszcze czegoś tak spektakularnego nie robiliśmy nigdy razem nigdy. To dla mnie zawodowe jedno z największych przedsięwzięć, jako kierownika projektu, a personalnie największy projekt, jaki na DailyWeb się pojawił. To będzie najintensywniejszy tydzień w ostatnich latach, w moim życiu. Mam nadzieję, że efekt końcowy przypadnie Wam do gustu!

Wieści z Rozładowani.pl