Pogoda za oknem, co tu dużo mówić – kiepska.

Jest to zatem okazja do nadrobienia serialowych zaległości. A z tym może być problem, bo produkcji w ofercie Netflix przybywa z każdym dniem. Podobnie było i w tym tygodniu, bo premiery Netflix wyrastają niczym grzyby po deszczu.

Zobaczcie więc, co nowego pojawiło się na Netflix. Są nowe sezony seriali (Atypowy), są też świeżutkie filmy (Ulica Strachu – część 2: 1978). Weekend zatem zapowiada się iście ciekawie, do dzieła zatem!

R E K L A M A

Premiery Netflix 09.07.2021

Virgin River sezon 3

Chcąc zacząć od nowa, pogrążona w żałobie pielęgniarka przenosi się z Los Angeles do miasteczka na północy Kalifornii i jest zaskoczona tym, co — i kogo — tam widzi.

Atypowy sezon 4

Nastolatek ze spektrum autyzmu pragnie zdobyć dziewczynę. Wołanie o większą niezależność zmusza członków jego rodziny do głębszego poznania samych siebie.

Jak zostać tyranem

AAAABVZuwK1l7Z7uQv MvKmVmY66M Vx EIjVhZxYtPIMfiCukeHmB7oURsHsxt5C8

Jeśli chcesz rządzić żelazną ręką, musisz wiedzieć, na czym polega władza absolutna. Ten serial dokumentalny pokazuje, że historyczni tyrani nie mieli z tym problemu.

Jak zostałem superbohaterem

W świecie zamieszkanym przez ludzi i superbohaterów gliniarz samotnik łączy siły z bystrą detektyw, aby powstrzymać spiskowca, który próbuje przejąć supermoce.

Kucharka z Castamar

Madryt, rok 1720. Utalentowana kucharka wpada w oko owdowiałemu księciu, który powraca do arystokratycznego społeczeństwa. Ekranizacja powieści Fernanda J. Múñeza.

Ulica Strachu – część 2: 1978

Brutalny morderca terroryzuje przeklęte miasteczko Shadyside i obóz Nightwing, zmieniając beztroskie lato w makabryczną walkę o przetrwanie.

The Water Man

W desperackiej próbie uratowania życia matki 11-letni Gunner ucieka z domu, wyruszając na poszukiwanie mitycznej postaci, która zna sekret nieśmiertelności.

Pierwsze takie wakacje

Podczas letnich wakacji w nadmorskim miasteczku 16-letni Deniz próbuje zdobyć serce swojej miłości z dzieciństwa. Ma w tym jednak konkurencję.

Resident Evil: Wieczny mrok

Wiele lat po koszmarze w Raccoon City Leon i Claire muszą stawić czoło mrocznemu spiskowi, gdy tajemniczy wirus pustoszy Biały Dom.