Jaki prezent dla geeka, nerda lub fanboya? Part 1.

Jaki prezent dla geeka, nerda lub fanboya? Part 1.

Opublikowano 12.11.2014 8:19 - 17


Ostatnie liście szybują w stronę ziemi z drzew zapadających w zimowy letarg. Aura przestaje sprzyjać dobremu samopoczuciu. Kolejki do zmiany opon rosną. Drogowcy zaczynają zachodzić w głowę, czy w tym roku dać się zaskoczyć zimie, czy może zaskoczyć media i kierowców będąc przygotowanym. Ostatnie znicze schodzą z półek w Biedronce. To znak.

Najwyższy czas przygotować się do okresu świąt. Jeśli jak ja, co roku masz problem z wybraniem prezentu, a pakowanie w samą torebkę jest wystarczającym przejawem artyzmu, to w tym artykule możesz znaleźć garść inspiracji, które zawczasu dadzą Ci możliwość bycia gotowym. Zostań dawcą najlepszego prezentu w te święta! Opowieści o Twoim trafionym prezencie będą przekazywane w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Dodatkowo dając te prezenty swojej potencjalnej ofierze masz wysokie prawdopodobieństwo, że będzie ona bardzo zadowolona, a co za tym idzie potraktuj to jako inwestycję, może za rok Ci się odwdzięczy. Taki fundusz inwestycyjny z wysokim ryzykiem. A tak na serio, to jeśli jest to prezent dla kogoś ze świata “internetu”, to myślę, że się ucieszy. Ja bym się ucieszył. Prezenty cechuje dobry design i cholernie wysoka użyteczność… Jakby to powiedział francuz: magnifique.

Ładowarka breloczek. 

Brzmi banalnie, ale taka nie jest. Przydatne dla każdej osoby, która skazana jest na posiadanie elektronicznego zwierzaka krzyczącego bez względu na sytuację: “Nakarm mnie!!!”. Czyli właściwie dla każdego.  Ładowarka Kii.

KI_desc_13

Pudełko na sprzęt.

Kolejny banał? Nic bardziej mylnego. Jak wspomniałem wcześniej – wszyscy jesteśmy uzależnieni od elektroniki. Nie ma się co wypierać. To już jest uzależnienie, trzeba się z tym pogodzić. Kładąc się spać każdy z nas podpina sprzęt do ładowania. Kup łóżeczko dla swoje sprzętu, bo w końcu i tak o niego dbasz i nie wyobrażasz sobie bez niego dnia. Kup mu  SANKTUARIUM.

s4_desc_06

Przycisk do kabli.

Są przyciski do papieru, coby się nie poruszał. Zrób to samo z kablami na biurku – przyciśnij je. Zrób to z klasą, zrób to z  Sumo ( lub  jego alternatywą).

SO_top_01

Nakładki na klucze.

Obrazek wyjaśnia co, jak i dlaczego.  Nakładki ze Star Wars. To musi być trafione kropka.

10844105-1377076604-336403

Ładowarka USB do samochodu

To też wiąże się z wcześniejszymi prezentami dającymi moc urządzeniom. Takie życie. Prąd jest nam potrzebny. Co zrobisz? Nic nie zrobisz! To nie jest zwykła ładowarka, to  KONDENSATOR STRUMIENIA. Przed kupnem skonsultuj się z osobą, dla której jest prezent, czy w ogóle wie o co chodzi z serią powrotu do przyszłości. Jeśli jest z rocznika 1990 i niżej, to raczej powinna wiedzieć.

1dbd_flux_capacitor_car_charger_inuse

Bambosze.

Tutaj nie ma co omawiać, zobacz filmik, a po kilku sekundach usłysz w mózgu 2 słowa: Chce to! Pantofelki ułatwią też wymyślenie przebrania na 31 grudnia. Nie ma za co :)

Podkładka pod nadgarstek

Podkładki pod myszki są passé, to jest podkładka pod sam nadgarstek z rolkami umiejscowionymi od spodu. Przydatne. Taki wózeczek dla Twojej dłoni.

rollwristrest1_grande

 

I ostatni pomysł w tym zestawieniu:

Powerbank

Może niezbyt przydatne na co dzień, lecz gdy nie będzie innej możliwości podładowania sprzętu uratuje 4 litery przed rozłąką ze sprzętem. Tutaj wybór jest ogromny. Różne pojemności, różne kształty i kolory, dla każdego się coś znajdzie. Pamiętajcie tylko że pojemność > design.

powerbank

Wieści z Rozładowani.pl