Jak zyskać 1mln śledzących na Twitterze w ciągu 5 godzin?

Jak zyskać 1mln śledzących na Twitterze w ciągu 5 godzin?

Opublikowano 22.05.2015 7:34 - 6


Jako, że dziś upragniony piąteczek, spuszczamy z tonu, racząc Was – lekkimi i przyjemnymi informacjami. Tym razem nieco o Twitterze. Milion fanów przez 5 godzin? Czy to właściwie możliwe? Okazuje się, że tak i to bez zbędnych ceregieli. Ot, wystarczy być Barackiem Obamą, który założył konto na Twitterze, bijąc w ten sposób wszelkie rekordy. Ci bardziej spostrzegawczy z Was zauważą, że przecież Obama ma od dawna konto w ćwierkającym serwisie. To prawda, pod nazwą @BarackObama, jednak to konto bardziej związane z jego funkcją i prowadzone przez zespół prezydenta. To właśnie z niego powstał jeden z najpopularniejszych Tweetów w historii, gwoli przypomnienia:

 

To właśnie ten Tweet utrzymywał fotel lidera przez 2 lata, do czasu słynnej gali oskarowej, na której powstało słynne selfie:

Teraz mamy kolejny rekord w nieco innej kategorii, ale równie interesującej: najszybciej zgromadzony milion fanów. Barack Obama zakładając konto prywatne o nazwie @POTUS. Na koncie raptem 4 tweety, to jednak wystarczyło by zgarnąć pulę śledzących w raptem 5 godzin, robi wrażenie prawda? Co ciekawe, do chwili obecnej prezydent US ma aktualnie 2,3mln fanów, a cyfra ta dynamicznie rośnie.

Idąc dalej śladem statystyk, to konto Baracka Obamy (te oficjalne) mieści się w pierwszej trójce, osiągając wynik 59mln followersów. Przed nim tylko Justin Bieber (64mln) i lider: Katy Perry – niespełna 70mln.

Dodam, że my jako DailyWeb też jesteśmy na dobrej drodze i dynamicznie wspinamy się w rankingu. Wprawdzie brakuje nam jeszcze kilku milionów, ale to tylko kwestia czasu ;-) Zapraszam do śledzenia nas na TT!

Wieści z Rozładowani.pl