Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa - od dzisiaj w ipla.tv

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa – od dzisiaj w ipla.tv

Opublikowano 3.04.2020 14:51 -


Okazuje się, że szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa całkowicie odwraca wszystkie aspekty naszego życia do góry nogami. Nie ominęło to oczywiście także kultury. Zaczęło się od studia Universal, które postanowiło wrzucać najnowsze filmy od razu do sieci.

Następnie przykład z amerykańskiego giganta wzięli Polscy dystrybutorzy i tydzień po premierze kinowej, do serwisu Player.pl wskoczył film “Sala Samobójców. Hejter”. Teraz kolejny polski film ostatnich miesięcy pojawia się w sieci – Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa wskoczył na ipla.tv.

Oczywiście Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa nie jest aż tak “świeżym” filmem, jak Hejter, czy filmy Universal, ale w normalnych czasach raczej tak szybko nie pojawiłby się na VOD. Sam zdążyłem jeszcze obejrzeć “Gangstera” w kinie i na domowe oglądanie nadaje się idealnie. Idealna zdaje się także cena, bo film jest dostępny już od 20 zł (dostęp na 48h). O czym jest film? Tak możemy przeczytać na ipla.tv:

“Film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią – czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach”.

Sony przenosi praktycznie wszystkie filmy na przyszły rok

Światowe kino czeka bez wątpienia wywrót w najbliższych miesiącach, jeśli nie latach. Kilka dni temu pisałem o Sony, które już podało oficjalne, nowe daty premier i informacje o filmach, które zostały przesunięte z tego roku, na następne lata.

źródło: ipla.tv

Wieści z Rozładowani.pl